صدا خفه کن: نحوه رفع اهرم شکسته اگزوز در ماشین شما

انواع واشر و اورینگ ماشین : واشر و اورینگ نیز از دیگر قطعات کاربردی در صنعت خودرو است. اورینگ ها نوعی واشر مکانیکی هستند که به صورت استاتیک یا داینامیک مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از منبع اگزوز کاترپیلار پس از خرید ادعا می کنند که با کاهش فشار کمتری باعث کاهش خروجی موتور و / یا کاهش مصرف سوخت می شوند.

دلیل این امر این است که اگزوز موتور باید همان مسیر خروجی پیچیده ای را که در داخل صدا خفه کن ساخته شده است ، با فشار صدا که صدا خفه کن برای کاهش آن طراحی کرده است ، به اشتراک گذارد.

اقدامات لازم به منظور از نو طرح صدا خفه کن کاملا توجیه بود، زیرا با از بین بردن پارتیشن مش قابل توجهی افزایش یافته رانش موتور.

کیفیت و اصالت لوازم یدکی از مقوله های مهم در خرید آنها می باشد لذا ما با ضمانت تمام محصولات وارداتی و لوله اگزوز Jac J5 باعث ایجاد اعتماد و خرید مطمئن مشتریان می شویم.

اگزوز ماشینهای راهسازی موجود می باشد. به همین علت فیلتر ها دارای تنوع بسیار زیادی و همچنین برند ها متنوعی می باشد، یکی دیگر از خروجی های هوا در ماشین آلات راهسازی اگزوز ها می باشند که هوای گرم و احتراقی ناشی از سیلندر ها به خارج از موتور هدایت می کند و در صورت خرابی این قطعه طول عمر دستگاه کوتاه خواهد شد و آسیب های جدی به اجزای داخلی موتور وارد می شود.اگزوز ها در ظاهر قطعات ساده ای به نظر می آیند در صورتی که دارای ساختار پیچیده ای می باشد و اجزای متنوعی تشکیل شده است.

ساخت وعرضه انواع اگزوز ماشینهای راهسازی و معدنی،ژنراتور،کمپرسور و موتورهای دیزلی و گازسوز با بهترین کیفیت و قیمت در کوتاهترین زمان ممکن سفارش هر نوع اگزوز و قطعات فلزی لوله های هیدرولیک و آب پذیرفته می شود. ما منبع اگزوز MVM X33 با ضمانت کیفیت به فروش می رسانیم که این امر باعث ایجاد اطمینان در خرید آن می گردد.

هنگامی که یک مولکول NO یا NO2 در تماس با کاتالیزور قرار گیرد ، به مولکول های نیتروژن و اکسیژن شکسته می شود.

برای دریافت اطلاعات تکمیلی و قیمت منبع اگزوز MVM X33 با ما تماس بگیرید. از نکات دیگر در این زمینه تعیین و تخصیص ماشینآلات خاص، عمومی یا با درجه اتوماسیون بالاست که به دلیل انعطافپذیری بالای خط تولید برای امکان تولید انواع اگزوز، در نظر گرفتن ماشینآلات و تجهیزات عمومی مناسبتر است.

مکان نصب اگزوز در انتخاب نوع اگزوز و میزان کاهش صدا موثر خواهد بود .مکان شما مسکونی ,ادارای یا صنعتی است ؟ ـ به موجب مواد 20 و 21 آييننامه صدور انواع گواهينامه رانندگي مصوب 9/11/1390 هيأتوزيران مندرج در همين مجموعه، نسخ شده است.

و کارت سوخت دارد-سر اگزوز زنبوری-موتور تکیه اگه ماشین نخریده بودم نمیفروختمش خیلی کم بیرون میبرمش.قیمت 3600000کمتر هم نمیدم.عکس متعلق به خوده موتور می باشد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *