صدای اگزوز ماشین

همچنین افزوده شدن دو مجرای ورودی هوا بر روی درپوش موتور، به همراه بازنگری کلی در ترکیب چراغهای بزرگ جلو با مهشکنهای تغییر شکل یافته از جمله مهمترین تغییرات صورت گرفته در مدلهای جدید هستند که به جذابیت و پیچیدگی ظاهری بیشتر نمای جلوی خودرو کمک شایانی کردهاند، با این حال در نماهای جانبی و عقب عمده تغییرات مدل فیسلیفت به تحول در طراحی رینگهای اسپرت و تغییرات گرافیکی در نحوه چیدمان اجزا داخلی چراغ عقب خلاصه میشود.

لذا تصمیم گرفتیم در حرکتی انتحاری به یکباره به رده قیمتی بالاتری برویم و به کلی سدان های کسل کننده را فراموش کنیم و در عوض چند کوپه وحشی و هیجان انگیزی را تست کنیم که باعث شد نه تنها آدرنالین خونمان بالا رود، بلکه با چندین حرکت زیبا و دریفت و یک مقدار دود (البته خیلی بیشتر از “یک مقدار”) کمی آدرنالین روی عکاسان خوب تیم نیز پاشیده شد و باعث شد هر کدام مایل باشند یک دوری با هر کدام از سربازان این مرحله بزنند!

چراغهای جلو و درپوش موتور کشیده، گلگیرهای نسبتا عضلانی و خطوط تیز و برنده نمای جانبی در کنار المانهای منحصر به خودروهای اسپرت آسیای شرقی، نظیر چراغهای کشیده عقب، از جمله مهمترین ویژگیهایی هستند که چهرهای عوامپسند و قدرتمند یک خودروی سریع را در ذهن یادآور میشوند اما طراحان برای نسخه بازنگری شده، تصمیم به تغییر شکل جلوپنجره خودرو به عنوان یکی از بزرگترین نقاط ضعف طراحی مدل اولیه گرفتند که در مقام یک خودروی هیجانانگیز بیش از حد کوچک و محافظهکارانه به نظر میرسید.

عامل اصلی صدای انفجار در اگزوز خودرو قطعا ورود بی حساب بنزین به موتور است. قطر و ضخامت این لوله ها معمولا بیشتر از اگزوز فابریک خودرو است.

علت صدای عجیب اگزوز چیست: برای استفاده از پچ مورد نیاز، می توانید از کیت پچ اگزوز استفاده کنید و آن را از فروشگاه های قطعات و لوازم خودرو تهیه کنید. از آنجا که سیستم تخلیه پارکینگ ها با اهداف زیر انجام می شود طراحی درست و دقیق این سیستم برای دستیابی به این اهداف از اهمیت زیادی برخوردار خواهد بود.

باید توجه کنیم که باید انبارها قطعات مورد استفاده را به طور هماهنگ و حساب شده به کارکنان برسانند. دلیل این مسئله را باید در عدم امکان سرویسهای دورهای سری جدید جنسیس کوپه در کشورمان جستوجو کرد، چرا که سیستم تنفس پیشرانه جدید بهطور کامل نسبت به مدلهای قدیمی متفاوت است، اما متاسفانه هیچیک از لوازم و فیلترهای مورد استفاده در این مجموعه توسط نمایندگیهای خدمات پس از فروش عرضه نمیشوند، همین امر موجب شد که نمونه 2013 در شتاب 400 متر با اختلاف فاحشی از نمونه 2011 عقب بماند و مدل 2011 با اختلافی نزدیک به 8 متر جلوتر از مدل 2013 از خط پایان عبور کند!

استفاده از کاتالیزور های بی کیفیت و تقلبی که به دلیل کوچک بودن قطر سلول های آن به سرعت خراب شده و بد عمل میکنند. همچنین برنامه بازنگری شدهای برای سامانه ESP در نظر گرفته شده تا راننده بتواند راحتتر واکنش خودرو را نسبت به شرایط مسیر و پدال گاز پیشبینی کند.

شرکت پژو فرانسه در ابتدا به تولید دوچرخه پرداخته و با علاقهمندی بنیانگذار این شرکت به صنعت خودروسازی به سوی تولید خودرو حرکت کرد. درون کابین دستخوش تغیراتی شده که محسوسترین آنها پنل میانی جدید و مجهز به آمپرهای مدرن است.

تا زمانی که پیشرانه سالم باشد این دو مایع مهم با یکدیگر مخلوط نخواهند شد. در مقام مقایسه بد نیست بدانید که خروجی پیشرانه نسخه استاندارد GLE63 برابر با 603 اسب­بخار قدرت و 850 نیوتنمتر گشتاور است و شتاب صفر تا صد آن هم 3.7 ثانیه ثبت شده.

قطر اين گلوله ها بين 10/1 تا 8/1 اينچ بود كه درون محفظهاي فلزی، زير خودروها قرار ميگرفتند. همچنین اصلاً در این مقایسه قصد نداریم همانند دیگر مقاله ها به بررسی و تست هر کدام همانند روال عادی بپردازیم و قصد داریم ببینیم در دنیای جوانان بالاخره کدام یک هیجان بیشتری را در رگ ها ترشح می کند و لبخند رضایت دلنشین تری را بر لب جوان پشت فرمان می نشاند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *