صدای اگزوز ماشین

ماده 39 ـ راهنمايي و رانندگي موظف است در صورتيكه گواهينامه رانندگي اشتباه يا ناقص صادر شده باشد از دارنده آن اخذ و پس از رفع اشتباه و نقص، گواهينامه صحيح را صادر و به وي بازگرداند. 49 ـ خط ويژه: مسيري است كه به وسيله خطكشي با رنگ متفاوت از خطوط ديگر و يا علايم و يا موانعي از بقيه مسيرها مشخص گرديده و براي عبور و مرور يك يا چند نوع وسيله نقليه اختصاص دارد.

23 ـ تقاطع: محدودهاي است كه در آن دو يا چند مسير به صورت همسطح يا غيرهمسطح با يكديگر تلاقي ميكنند. الف ـ 13ـ وانت دو كابين: وسيله نقليه موتوري دو منظوره كه اتاق راننده و سرنشينان و اتاق بار به صورت دو محفظه جداگانه باشد و براي حمل بار و اشخاص به كار ميرود.

منبع اگزوز ۲۰۶ یکی از حساس ترین قطعات این خودرو میباشد که در صورت خرابی، باید حتما تعویض گردد. اساس کار یک فن آکسیال، چرخش یک ایرفویل یا مقطع آیرودینامکی به دور محور الکتروموتور و اعمال نیروی معادل لیفت به هوا می باشد که در نتیجه آن هوا در ناحیه بالایی ایرفویل فشار منفی و در ناحیه زیرین ایرفویل فشار مثبت پیدا کرده و در نتیجه فن آکسیال از یکسو مکش و از سوی دیگر دمش مینماید.

47 ـ خط عبور دوچرخه: عبارتست از مسير ويژه دو چرخه در سطح معابر كه با تابلو، خطكشي و يا رنگ حدود آن مشخص ميگردد. راهحل نیز جدا کردن تک اگزوز وارد شده از پیشرانه و تبدیل به سه خروجی بوده که در آن دو خروجی بزرگ دارای خفه کنهای جریان مستقیمی هستند.

پ ـ سواريكار: اتومبيلي است دو ديفرانسيل كمكدار با اتاق جدا از شاسي يا اتومبيلي كه ظرفيت آن با راننده بين 10 تا 15 نفر باشد. 44 ـ خط ايست: خطكشي عرضي است كه در ورودي تقاطع و به منظور تعيين مرز توقف وسايل نقليه پيش از گذرگاه پياده بر سطح راه ترسيم ميشود.

10 ـ ايستادن ممنوع (توقف مطلقاً ممنوع): ايست وسيله نقليه براي هر مدت ممنوع است. 37 ـ چراغ رانندگي (نور بالا): عبارتست از چراغهايي كه جلوي وسيله نقليه را تا فاصله دور روشن ميكند.

27 ـ توقيف گواهينامه رانندگي: اخذ و ضبط گواهينامه رانندگي و محروم نمودن موقت دارنده از مزاياي قانوني آن. بدون آنها، آن یک حالت اگزوز دافع شود و سر و صدا به طور چشمگیری افزایش می دهد. و صداها را خاموش می کند.

کارگاه مهندسی محصول (نمونه سازی): فعالیت اصلی این کارگاه ساخت نمونه های اگزوز ماشین های مختلف می باشد که کارخانه قصد تولید انبوه آن را نیز دارد در اینجا جیک و فیکسچرهایی که قطعه روی آن مونتاژ می شود نیز ساخته می شود، این جیگ ها از روی نمونه و مدل تایید شده مشتری ساخته می شوند هم اکنون در کارگاه مهندسی پروژه های اگزوز پاژن، مزدای 323، اگزوز کاتالیستی پراید، زانتیا، پاترول، نیسان رونیز، EF7، لیفتراک و هواپیمای ملخی در دست بررسی و ساخت می باشد.

51 ـ خودرو: هر نوع وسيله نقليه قابل حركت در راهها كه نيروي محركه آن از موتور باشد، به استثناي وسايل نقليه ريلرو و عبارتند از: الف ـ سواري: خودرويي است كه براي حمل انسان ساخته شده و ظرفيت آن با راننده حداكثر 6 نفر است.

5 ـ اتومبيل مدارس: خودرويي جمعي است كه براي رفت و آمد دانشآموزان مدارس اختصاص داده شده است و داراي رنگ و علايم مشخصكننده ميباشد. 72 ـ قطعات و قسمتهاي اصلي: كليه قسمتهاي اساسي وسيله نقليه شامل محور، موتـور، شاسي، اتاق و رنگ كه تعويض آنها باعث تغيير مشخصات اساسي وسيله نقليه ميگردد.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *