صدای اگزوز ماشین

اولین عاملی که در عیب یابی خودرو از روی صدا در این مورد، باید بررسی گردد. برای انتخاب اگزوز فن یا فن دمنده دو مشخصه اصلی را باید بدانیم فشاری که اگزوز فن باید تامین نماید و دبی یا حجم هوایی که اگزوز فن باید جابه جا نماید که معمولا با واحد متر مکعب یا سی اف ام بیان میشود.

با دنده دو حداقل ۵۰ متر حرکت کنید . این صدا میتواند، در اثر اختلال در عملکرد قطعاتی مثل سوپاپ ماشین به دلیل کمبود روغن موتور و سفت شدن فیلتر، یاتاقان زدن که آن هم به علت کمبود روغن کاری و روانکاری موتور است، آسیب دیدن واشرگلویی متصل به اگزور، زنجیر تایم که نقص در آن به موتور آسیب جدی وارد میکند، ایجاد جسم خارجی در سیلندر که در زمان تعویض شمع ممکن است وارد سیلندر شوند،دسته موتورها، در اثر آسیب به قسمت پلاستیکی آنها،و درنهایت ضربه به موتور که در اثر زمانبندی اشتباه واشر سرسیلندر بین دو سیلندر ایجاد شده و منجر به کاهش قدرت موتور می گردد.

سیستم های انتقال قدرت در خودروبرای اینکه انرژی این شفت به چرخ های خودرو منتقل شود ، نیاز به سیستم انتقال قدرت می باشد.در خودرو ها این شفت خروجی از موتور وارد مجموعه ای به اسم کلاچ می شود. تحقق کامل روش FMEA مستلزم تهیه DFMEA و fFMEA برای همه قطعات جدید قطعات تغییر یافته و شرایط جدید استفاده از قطعات می باشد و معمولا تهیه آن ها به وسیله فردی از دپارتمان طراحی یا دپارتمان مسئول فرایند ساخت آغاز می شود.

این اگزوز به انجین موتور متصل می باشد. از اصلی ترین قطعات خودرو که ممکن است، عیب ناشی از عملکرد آن منجر به آسیب جدی به ماشین گردد؛ موتور خودرو می باشد.

یکی از عوامل اصلی صدای چرخ اتومیبل بلبرینگها، است. بنابراین صدایی که از چرخ به گوش میرسد، یکی از نشانه های نقص در بلبرینگ یا شکستگی آن است.

مهدی گل محمدی در پاسخ میگه :بالا ترین قیمت خریدارم.تماس بگیرینمیثم اکبری در پاسخ میگه :خریدار خاک با بهترین و بالاترین قیمت به شرط جدا بودن و اگرم جدا نبود تماس بگیرید ۲۳ آذر ۹۹فرهاد شیخ :20عدد 206 سی عدد پژو چهل تا پراید به بالاترین قیمت میدمامیر وارسته در پاسخ میگه :سلام من نقد از میخرم با قیمت خوب دریزدحسین حسینی در پاسخ میگه :سلام هر کدوم 1900 خریدارممیثم اکبری در پاسخ میگه :من خریدارم به بهترین قیمت تماس با شماره ۲۲ آذر ۹۹محمد رحیمی :سلام خاک ال نود چند میخریدامیر وارسته در پاسخ میگه :سلام من با قیمت خوب نقد دریزد میخرمایرج صیادی در پاسخ میگه :سلام چقدرداری۱۴ آذر ۹۹حامد حامدب :سلام وقت بخیر دوستان من 10 تن نیاز به مونولیت های کاتالیزور دارم در صورتی که کسی از دوستان دارند به بنده اطلاع دهند۹ آذر ۹۹رهام رحمانی :سلام من حدود 100کیلو خاک دارم ،همه نو دارم ،بیشترمال پژو و پراید یوروچهار هست، هر کسی خواست با بهترین قیمت با این شماره تماس بگیره، امیر وارسته در پاسخ میگه :سلام من نقد با قیمت خوب میخرم در یزد۴ آذر ۹۹محمود صاوق زاده :سلام خاک کیلو چند میخریدمهدی شاملو در پاسخ میگه :کیلو 1500 میخرممیثم اکبری در پاسخ میگه :رفیق کیلویی صد میلیون اولشه مفت نفروشی۱ آذر ۹۹حامد شاهنده :با سلام خدمت دوستان.

استفاده از سوخت با اکتان پایین تر از حد مجاز در نظر گرفته شده برای خودرو عامل ایجاد صدای ناک در پیشرانه است. واشر گلویی اگزوز ، قطعهای است که میان منیفولد دود و خروجی اصلی اگزوز خودرو قرار میگیرد.

شکل را ببینید 3. برای یافتن این فرکانس ، حداقل لازم است که منحنی گشتاور موتور با اگزوز تنظیم نشده ، به عنوان مثال ، با یک منیفولد استاندارد به جو باز باشد. وظیفه اصلی آنها تسهیل و راحتی چرخش هر نوع چرخ است.

عامل اصلی ایجاد کننده این صدا شل شدن تسمه ها است. اصلی ترین دلیل این ایراد کمبود روغن موتور است. خلاصی زیاد سوپاپ علاوه بر تاثیر منفی بر روی عملکرد موتور باعث ایجاد سرو صدا نیز میشود.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *