صدای اگزوز ماشین

می توان تصور کرد که گذار از حمل و نقلِ خودرو – مدار به حمل و نقلِ دوچرخه – مدار در یک جامعه از جمیع زوایا مفید است: سلامتی فردی، سلامتی محیط زیست، ایمنی در حمل و نقل، نشاط در فعالیت های بیرون از منزل، اعتماد به نفس بیشتر و نیز آماده سازیِ زمینه اقتصادی در کشور برای تولید مجموعه متنوعی از کالاهای مرتبط با دوچرخه به منظور دستیابی به اشتغالزاییِ دائم.

11 ـ دو تر که سواری با دوچرخه پایی . دقت کنید که هیچ گونه نشتی در اطراف محفظه روغن ترمز و در کل سیستم ترمز جلو وجود نداشته باشد. اگر در هنگام سواری در هوای بارانی و یا بر روی جادۀ خیس و لغزنده و بر روی سطوح فلزی (مانند پل های فلزی و درپوش کانال ها) به طور ناگهانی ترمز بگیرید، تایرها دچار لغزش شده و از مسیر خود منحرف می شوند .در جاده هایی با این شرایط، سرعت را به تدریج کم کنید و ترمزگیری را با نهایت دقت انجام دهید.

کاهش سرعت یا دنده در لحظۀ دور زدن ممکن است موجب لغزش چرخ ها و واژگونی موتورسیکلت شود. اگر فیلتر از نوع کاغذی است، از هر گونه تماس آب یا سیالات دیگر با آن به طور جدی خودداری کنید. بررسی کنید که هیچ گونه خرابی، ترک خوردگی و شکاف در شلنگ مخصوص یا دیگر بخش های سیستم ترمز جلو وجود نداشته باشد.

خرید منبع اگزوز و نصب آن بر روی خودرو نه تنها صدای گوش نوازی به شما ارائه می دهد بلکه باعث افزایش راندمان و بهبود عملکرد موتور خودرو شما نیز خواهد شد،به این خاطر که نصب یک اگزوز حرفه ای مسابقه باعث تسریع برون رفت گازهای خروجی خودرو می شود و موتور خودرو روانتر و خنک تر به کار خود ادامه می دهد و در دوره های بالا خودرو شما اصطلاحا دچار خفگی نمی شود.

حجم روغن ترمز را به بیشتر از سطح مورد نیاز افزایش ندهید. مراقب باشید روغن، گریس و مواد روان کننده، سطح لنت ترمز را آلوده نکند زیرا با این کار از سطح اصطکاک کاسته شده و سیستم ترمز با اشکال مواجه خواهد شد.

از ترمزگیری های چندباره اجتناب کنید زیرا این کار دمای دیسک و لنت ترمزها را بالا می برد، و در نهایت موجب نقص در سیستم ترمز خواهد شد. با این حال، اگر اگزوز خودرو در حالت طبیعی نیز صدای بلندی دارد، دلیل آن را می توان از کارخانه تولیدی جویا شد و برای حل آن نیز می توان یک صدا خفه کنِ اگزوز خریده و روی اگزوز نصب شود.

خطای انسانی احتمالا نمیتواند دلیل مستقیم آتش سوزی خودروی شما باشد، اما اگر در مورد تعمیر ماشینتان شلخته و نامرتب باشید، ماشینتان تبدیل به وسیله ای خطرناک خواهد شد و در نتیجه ریسک آتش سوزی آن نیز آفزایش خواهد یافت.

هنگامي كه نزديكشدن قطار به وسيله علايم يا صداي لكوموتيو اعلام ميشود، تا عبور قطار نبايد از تقاطع عبور نمايند. همواره پیش از سواری، از کارکرد درست سیستم ترمز مطمئن شوید.

پیش از دور زدن، از سرعت خود بکاهید. برای ترمزگیری مناسب، به تدریج هر دو ترمز جلو و عقب را به صورت همزمان بگیرید و به تدریج سرعت خود را کم کنید.

بلبرینگهای دینام احتیاج به روغنکاری دارد. مدل پروانه اگزاست فن کانالی بصورت خم به عقب-بکوارد و در سایزهای متفاوت. ، سبب تبدیل فن آکسیال ساده به انواع دیگر فن آکسیال شده است. بعد از آن که سوخت اضافی را از موتور خارج کردید به سرعت رطوبت شمع را خشک خواهید کرد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *