صدای اگزوز ماشین

بدون دود (خاکستری بسیار کم رنگ): در این حالت آلایندههای خروجی از اگزوز در حد استاندارد قرار داشته و موتور سالم بوده و دود نمیکند (حتی موتور دیزلی)، بدین معنی که وقتی نوک انگشت خود را به لوله اگزوز میزنیم، نباید چرب یا سیاه شود.

در نتیجه ، همه اجزای دستگاه اگزوز از فلز بسیار متراکم و با دوام ساخته می شوند – به کاهش سر و صدا و ارتعاش کمک می کند.

همه می دانند که سر و صدا را نمی توان به طور کامل حذف کرد ، اما می توان آن را کاهش داد. با این حال ، شما می توانید به طور مستقل سعی کنید علت را پیدا کنید و ، به عنوان مثال ، اگر صدا خفه کن یا رزوناتور قدیمی مقصر است ، می توانید خودتان آنها را جایگزین کنید.

صدای خروجی بالا می تواند در اثر نقص صدا خفه کن ، کاتالیزور و سایر قسمتهای سیستم اگزوز ایجاد شود. سر و صدای زیادی در اثر ارتعاشات مکانیکی قوی در خروجی گاز خروجی ایجاد می شود. همچنین لازم به ذکر است که هیچ اطلاعاتی در مورد روش مورد استفاده برای بازسازی وجود ندارد سازماندهی داخلیصدا خفه کن ، جوش های زیادی انجام می شود و غیره این مقاله محبوب ترین ، مقرون به صرفه ترین و ساده ترین روش ها را ارائه می دهد.

10 – استفاده از چراغهای گردان قرمز که مخصوص وسایط نقلیه امدادی است . موتور های وانکل همانند موتور های پیستونی از چرخه ی 4 کورسی احتراق استفاده می کند.ولی در موتور های وانکل بطور کامل به صورت دیگر است.

در یکی از شیلنگهای ترمز ، خم شدگی پدید آمده است که مشکل ساز است. بیشترین همبستگی بین آلودگی هوا با مرگ و میر مربوط به فصل پاییز می­باشد که علت این امر افزایش وارونگی دما و آلودگی هوا در این فصل است (15). مطالعه Chen و همکاران (2007) نشان داد ارتباط معنی­داری بین مناطق پرترافیک استرالیا و مواد معلق با قطر کمتر از 10 میکرون و تعداد مراجعه کنندگان به اورژانس بیمارستان به دلیل مشکلات تنفسی وجود دارد (16). همچنین پژوهش Marka و همکاران(2012) نیز نشان داد که ارتباط قوی بین تعداد مراجعه کنندگان به بیمارستان در اثر حملات آسم در مجارستان و غلظت میانگین روزانه آلاینده­های هوا و میزان گرده گیاهی وجود دارد (17). Wilson و همکاران (2004) نیز ارتباط تغییرات کیفیت هوا بر تعداد مراجعه کنندگان به بیمارستان را در آمریکا و بعضی از کشورهای اروپایی مورد بررسی قرار دادند.

داشتن قابلیت برنامه ریزی در این فر شما را قادر می سازد برنامه مناسب برای پخت غذا را خودتان برای این فر تنظیم کنید. اگر خودتان را ارتقا دهید دستگاه اگزوزاتومبیل شما ، به منظور کاهش صدای اگزوز ، باید همه چیز را برای کار داشته باشید.

شرکت نیکران موتور در بدو آغاز به کار با مونتاژ 3 محصول اصلی کار خود را آغاز نمود. قیمت موتور رپسول 1000 – postgah com … صدا ماشین ؛ ضربه زدن : صدای ضربه زدن از درون موتور اغلب نشانه خوبی نیست.

یک صدا خفه کن دیگر به جای دستگاه قدیمی نصب کنید. این محصول می تواند نیاز تمامی موتور سوارانی که به دنبال یک محصول منحصر به فرد هستند را بر طرف نماید.

با افزایش دور موتور و بهدنبال آن افزایش سرعت و فشار، گازهای خروجی از محفظهی احتراق مقاومتی که پیشکاتالیزور دربرابر گازها ایجاد میکند، افزایش مییابد و بدینترتیب بهدلیل قطر بیشتر لوله که بدان اشاره کردیم، بخشی از گازهای عبوری بدون اینکه از پیشکاتالیزور عبور کنند، بهسمت مبدل کاتالیست میروند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *