صدای اگزوز ماشین

بعد از گذشت سه روز ، محصول قابل خارج شدن است ، اما قبل از خارج کردن جاذب ، برای شستن بنزین باقی مانده ، باید پارچه ای و مواد شوینده آماده کنید. در خط سوخت در مکانهای انعطاف پذیر ، از شیلنگهای قابل انعطاف استفاده شده است که می تواند در هنگام سوار شدن در جاده های خشن از بین برود ، و گیره هایی در اتصالات می توانند روی آنها شل شوند.

اما خرابی واشر بغل اگزوز و سوختن ان نیز صدایی شبیه به صدای تاپ تاپ میدهد که در زمان بالا بردن دور موتور این صدا به وضوح افزایش پیدا می کند.

اگزوز گازهای سوخته شده را از محفظه احتراق موتور به جو انتقال می دهد و صدای موتور را در صدا خفه کن لوله خروجی اگزوز کاهش می دهد.

دود خروجی از اگزوز خودروها دارای مقدار زیادی دیاکسید کربن، آب و چندین آلاینده مختلف است. لامبوگینی مورسیه لاگو از سیستم اگزوزی بهره میگیرد که آلیاژی خاصی آن را از انواع مشابه خود 30 کیلوگرم سبکتر کرده است.

با دانستن همه آسیب پذیری های سیستم سوخت می توانید با انجام یک بازرسی ساده از خودرو ، دلایل بو بودن سوخت در کابین را به سرعت از بین ببرید.

جنس این نگهدارنده ها اغلب از لاستیک یا لاستیک منجیت دار است که مانع از انتقال لرزش سیستم اگزوز به شاسی و بدنه خودرو می­شود.

به همین دلیل ، گاز از طریق آنها شروع به ترک می کند ، که منجر به نفوذ بخار سوخت به محفظه مسافر می شود. در نتیجه تنظیم نادرست کاربورتور ، سوخت سرریز می شود و بخارات بنزین از زیر کاپوت به قسمت داخلی خودرو نفوذ می کند.

بخارات بنزین به دلایل بسیاری ممکن است در کابین ظاهر شود ، اما روشهای مؤثر راه حل کمی برای این مشکل وجود دارد.

در زیر متداول ترین راه های خلاص شدن از شر این مشکل دشوار است. در صورت بروز مشکل در مخزن ، هواشناسی بی فایده است ، زیرا باید تغییر کند.

اگر بو در تابستان در کابین ظاهر شد ، پس برای تهیه پیش نویس باید تمام درها و همچنین صندوق عقب را باز کنید. جذب بخار بنزین. برای از بین بردن بو ، می توانید از سود سوز آور ، کربن فعال شده ، ژل سیلیکا و قهوه طبیعی استفاده کنید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *