دودهایی که از اگزوز ماشین خارج می شوند نشانه چه ایرادی هستند؟

اگر می خواهید ماشین شما آرامتر کار کند ، در چنین شرایطی ، باید برخی تغییرات را در سیستم اگزوز ایجاد کنید. اولی 110 تا 120 ولت است.چنین واحدی برای مبتدیان و علاقه مندان مناسب است زیرا می توانند در خانه کار کنند و به پریز معمولی متصل شوند.

لازم به ذکر است که ما در مورد یک سیستم اگزوز استاندارد و یک صدا خفه کن صحبت می کنیم ، و نه در مورد یک سیستم مستقیم ، زیرا این دو سیستم کاملاً متفاوت هستند.

و در عین حال ، هنگامی که ساختار داخلی صدا خفه کن به طور کامل تغییر کرده و دوباره ساخته شود ، کارهای جوشکاری زیادی انجام شود و غیره ، گزینه ها را در نظر نخواهیم گرفت ، در اینجا در مورد روشهای معمول صحبت خواهیم کرد.

این اوست که می تواند موج صوتی را که هنگام روشن شدن موتور ایجاد می شود از بین ببرد. مواردی تخصصی، نسبتاً پرهزینه و همچنین با نیاز به ایجاد تغییرات اساسی در موتور (چه از نظر قطعات جانبی و چه از نظر تنشهای وارده بر موتور) میباشند که انجام آنها توسط اشخاص یا کارگاههای کوچک معمولاً عملی نیست و به همین دلیل در این جا بررسی نمیشود.

از چه راه هایی روغن سوزی خودرو کارکرده را تشخیص بدهیم؟ قبل از آشنایی با جوانب مثبت و منفی اگزوز بهتر است اطلاعات خود را در مورد سیستم اگزوز کامل کنید.

هنگام انتخاب روشی که می خواهید اگزوز را بی صدا کنید ، باید بسیار مراقب باشید و تمام تفاوت های ظریف را در نظر بگیرید. طبق مشخصات داده شده در کاتالوگ، اتومبیل را تنظیم کنید.

صدا خفه کن را با یک دستگاه جدید و با کیفیت بالا عوض کنید. چگونه می توان صدا را از صدا خفه کن به آرام تغییر داد؟ بهبود در دستگاه حذف گازهای خروجی ، همواره باعث افزایش وزن رزوناتورها ، صدا خفه کن و لوله ها می شود.

در این نوع اگزوز اثری از طراحی خاص و عایق نیست و صرفا به دلیل حالت مخزنی که دارد صدای کوبش موتور را حذف میکند .

باید در نظر داشت که مطلقاً همه خودروهای تولید شده در خارج از کشور مجهز به عناصر عظیمی از دستگاههای حذف گازهای خروجی هستند.

دقت کنید که منبع کاتالیست اگزوز مصرفی می باشد و طول عمر حدودا 10 ساله و یا 200 هزار کیلومتری دارد و در اثر عبور از این زمان و کیلومتر کاری دیگر توانایی تبدیل گازهای مضر خروجی از اگزوز را ندارند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *