دودهایی که از اگزوز ماشین خارج می شوند نشانه چه ایرادی هستند؟

حال زمانی که به هر دلیل در کار شمع موتور خللی ایجاد شود، مثلاً عایق سرامیکی بشکند، رنگ شمع تغییر کند و غیره باعث میشود موتور به درستی کار نکند و به اصطلاح خفه کند. دلیل این امر این است که قطعات اگزوز ماشین های راه سازی منبع اگزوز komatsu موتور باید همان مسیر خروجی پیچیده ای را که در داخل صدا خفه کن ساخته شده است ، با فشار صدا که صدا خفه کن برای کاهش آن طراحی کرده است ، به اشتراک گذارد.

در مطلب امروز روش بستن و نصب دوچرخه بند را معرفی و مرور کردیم. پس از خواندن دفترچه راهنما و اطلاعات موجود در سایت سازنده، قطعات را برای بستن بررسی کنید. شما می توانید نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود در این زمینه را در دیدگاه این پست با ما به اشتراک بگذارید.

این اشتعال عامل حرارت زیادی بود که در اثر تراکم زیاد هوا بوجود میآمد. همینطور پیشنهاد می دهیم مطلب روش های جلوگیری از خالی شدن و خابیدن باتری ماشین را هم مطالعه نمایید تا در سفر یا مکان هایی که برای تفریح می روید دچار چنین مشکلاتی نشوید.

در نهایت مجدد تسمه های باربند دوچرخه را محکم بکشید و ببندید تا هر گونه تکان و تنش اضافی که وجود دارد مهار شود.

پس از مونتاژ دوچرخه بند، به وسیله تسمه های جانبی آن را روی ماشین در قسمت کناره های درب صندوق محکم کنید. حال باید دوچرخه را بلند کرده و آن را روی میله سوار کرده و به وسیله تسمه های موجود در جای خود محکم کنید.

کاتالیست در اتومبیل کار کاتالیزور در آزمایشگاه های شیمی را انجام می دهد. اگر با این کار صدا تغییری نکرد ، علت آن ساییدگی سطح تاپت یا ناصافی بادامک است .

گونیگزگ برای اینکه از هدررفت نیروی تولیدی پیشرانه در این بخش جلوگیری کند، ایدهی خود را در سال ۲۰۰۴ معرفی کرد.

اهمیت این قطعه را وقتی می توان فهمید که نباشد . موتور ماشین بیش از گذشته گرم شده و این میتواند یک نشانه از نیم سوز شدن واشر سرسیلندر پراید باشد. کویر موتور RKV 200 یک موتورسیکلت در کلاس نیکد است که از سال 1390 در بازار کشورمان عرضه شد هرچند که به فروش چندان بالایی دست پیدا نکرد.

برای اینکه اتومبیلتان بهدلیل بیتوجهی مشکلات جدیتری پیدا نکند، با شنیدن صداهای غیرعادی در خودرو، حتما نسبت به رفع مشکل اقدام کنید.

مرحله شماره 1 اطلاعات زیر را ثبت کرده و برای اهداف گارانتی و خدمات تعمیر قطعات در آینده ذخیره کنید. 22. بررسی و تایید فرم درخواست ثبت سفارش توسط مسئول تدارکات خارج و مدیر تدارکات در فتوکپی فرم مربوطه و ارسال آن همراه با نسخ اصلی به دفتر مدیریت.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *