دودهایی که از اگزوز ماشین خارج می شوند نشانه چه ایرادی هستند؟

معمولا استخراج این فات از کاتالیست های فرسوده اگزوز انجام می گیرد و در رده های بعدی ضایعات الکترونیکی و جواهرات کهنه و فرسوده قرار می گیرند.

همان طور که از قبل گفته شد لوله و اجزای مختلف اگزوز از موتور خودرو تا انتهای خودرو به وسیله یک سری بست و گیره انجام میشود. به یک سرور جدید وصل شدم، از تایپ کردنش معلوم بود دختره، دختری پر از غم!

ولی صورت آهنگت، آوای زندگیت سوخت، توی تصادف دردناکی که زن تو مسببش بود دلبرت پر پر شد، از دختر احساسی و زود رنج شد شیر زن لَش پوش! ایجاد یک ماشین زیبا “جاوا-250″، یک عکس که در تمام مجلات مربوط به موتورسواری و اتوموبیلرانی ظاهر شد، فورا به دست آورد عشق از موتور سیکلت جماهیر شوروی.

نزدیک خروجی اگزوز باید یک سوراخ در اگزوز ایجاد شود تا لوله مسی به داخل اگزوز هدایت شود تا دود ایجاد شده از داخل اگزوز خارج شود. بیاراده چندین بار پلک زدم، انگار این حرف داشت دوباره تکرار میشد، این حرف رو دقیقا بهم زده بود ولی اون موقع فرق داشت، اون موقع اسمم رو به مسخره “آهنگ” نجوا میکرد و لبخندش آشنا بود، نه مثل الان با یک اخم غریبه.

ولی قبل از این کار ببینید سیستم براتون یک باگ رو نشون میده یا نه. علاوه بر موارد فوق، سیستم های اگزوز نیز می توانند شامل لوله های انبساط، لوله های انعطاف پذیر، و سوزن های دم یا اگزوز باشند.به طور واضح باید یک لوله سوراخ شده یا شکسته جایگزین شود تا سر و صدای خود را به حداقل برساند، اما مهمتر از همه برای جلوگیری از امکان خروج گاز از داخل کابین.

این حالت زمانی به وجود میآید که هوا در سیستم ترمز وجود داشته باشد.علت وجود هوا در سیستم میتواند به علت پایینبودن سطح روغن ترمز یا حتی تخلیه آن به دلیل نشت، وجود روزنه و سوراخ در هر بخشی از سیستم ترمز باشد.

چرا که آب موتور به سمت منافذ دیگر همچون مجاری روغن و محفظه سیلندر حرکت کرده و حین احتراق سوخت همراه با دود به صورت بخار از موتور خارج میشود.

خیلی از مراحل بازی شبیه به خودزنی بود، عکس های کریتور ها وحشتناک بود، ولی اینقدر جسور بودم که دلم میخواست بیشتر برم جلو. درحالیکه کمپانیهای بزرگ دنیا به دنبال ارتقا و هوشمند سازی هرچه بیشتر سیستمهای سوخترسانی انژکتوری بهمنظور کیفیت هرچه بیشتر و کاهش آلایندگی هوا هستند، خیلی عجیب به نظر میرسد که هنوز هم مگلی با سیسیم کاربراتور تولید میشود.

وقتی تیلههای شب رنگش روی سر باندپیچی شدم از حرکت ایستادن، با لحنی که معلوم بود دلش برام به رحم اومده به آرومی گفت: ببینم سرکار خانم، خودت میتونی صاف بشینی؟ یک جور آرامش خاصی توی لحنش بود، دلم رو آروم کرد انگار شبیه به یک آشنا بود!

مبدلهای دوگانه به طور عمده در موتورهای گازوئیلی به منظور کاهش انتشار مونوکسیدکربن و هیدروکربنهای نسوخته مورد استفاده قرار میگیرند.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *