دودهایی که از اگزوز ماشین خارج می شوند نشانه چه ایرادی هستند؟

در این نوشته سعی کردیم شما را با عمده دلایل ریپ زدن خودرو آشنا کنیم که با شناخت آنها، بتوانید سریعا مشکل را برطرف کنید.

در این متن سعی شده تا شما را با انواع بوهایی که در ماشین به مشام میرسد و همچنین دلیل بروز و جلوگیری از به وجود آمدن آنها آشنا کنیم تا در نگهداری وسیله نقلیه خود بهترین عملکرد را داشته باشید.

برای جلوگیری از این مشکل، حتیالامکان سعی کنید وقتی باران میبارد ماشین را جایی سرپوشیده پارک کنید. اگزوز به عنوان یکی از نیازهای اساسی صنعت خودرو در هر کنقطه ای از جهان تعریف شده است. توصیه ما به شما، دانستن مواردی در عیب یابی خودرو با بو کردن است؛ تا در صورت بروز هر نوع مشکل احتمالی، متوجه آن شده و ماشین خود را در برابر خطرات احتمالی ایمن کنید.

صبر کنید تا درپوش دلکو خشک شود یا اینکه با پارچه آن را خشک کنید. کاپوت را بالا بزنید و تسمه تایم را بررسی کنید. برخی افراد معتقدند، همین که در فاصلههای زمانی مرتب به تعمیرگاه رفته و ماشین از لحاظ فنی بررسی شود یا برچسب معاینه فنی را سر وقت تهیه کنند؛ نگهداری کاملی از وسیله نقلیه خود داشتهاند و نیازی به دانش خاصی در خصوص سیستم موتور برای آنها وجود ندارد.

برای دریافت اطلاعات فنیبست اگزوز Jac J5با بخش فنی شرکت تماس بگیرید. عیب یابی خودرو با بو کردن، امری بسیار حساس است که گاهی عدم توجه به آن، منجر به بروز مشکلات بسیار بزرگی میشود که خساراتی را چه از لحاظ مالی و چه فنی بر راننده محتمل میکند.

بنابراین اگر نتوانند کار خود را بهدرستی انجام دهند، باعث خرابی پمپ سوخت و انژکتورهای سوخت میشوند که ریپ زدن ماشین را بعد از استارت در پی خواهد داشت. اگر کویل ماشین مشکل داشته باشد یا جریان کافی را برای وایر شمع تأمین نکند، باعث میشود ماشین در هنگام استارت زدن ریپ بزند.

اگر به دهه ۷۰ و آن سالهایی که پراید هاچ بک کرهای به تازگی وارد بازار ایران شده بود و جزو محبوبترین خودروها بین جوانان محسوب میشد برگردیم، یا به دورانی که در اوایل دهه ۸۰ شرکت ایران خودرو پژو ۲۰۶ را وارد بازار کشورمان کرد، کاملاً متوجه اقبال خوب ایرانیها به این خودروهای کوچک شهری خواهید شد.

با دنده 4 ماشینم 175 تا پر میکنم به چه راحتی تو اکثر کورس هامم پیروز شدم برای کسانی که میخوان EF7 بیگرن حتما پیشنهاد میکنم بخرن ولی خب حمتا میدونین که چون چند سال تحریم بودیم قطعات چینی وارد میشد و قطعات حساس موتور رو چینی میزدن و اسم موتور بد نام میکردن و میگفتن EF7 خوب نیس و از این حرفا ولی امید وارم بعد از تحریم ها این مشکل برطرف بشه و قطعات اصلی وارد موتور EF7 بشه از لحاظ مصرف هم بد نیس تو خیابون 7 یا 8 میسوزونه و تو جاده هم زیر 7 میاد مصرفش خلاصه خیلی موتور قدرتمندو قویه ای هست…

اما توجه داشته باشید در مواجه با مشکلاتی چون روشن شدن چراغ چک و یا این مشکل، چنانچه نتوانستید آن را برطرف کنید، باید به نزدیکترین تعمیرگاه مراجعه کرده تا از بروز هزینههای سنگین جلوگیری کنید.

از آنجا فرود سوار راست می رود، آرام است. صنعت خودروسازی به سرعت در حال تغییر و تحول است و طی سالهای اخیر استاندارد جدیدی همچون WLTP، یورو ۶ پلاس و فیلتر OPF اجباری شده اند.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *