دودهایی که از اگزوز ماشین خارج می شوند نشانه چه ایرادی هستند؟

او خانه و خانواده را پشت سر میگذارد و وارد کابین میشود. خلبان شکاری وقتی پایش را روی رکاب هواپیما میگذارد و وارد کابین میشود، باید همهچیز را فراموش کند. 19 – سوار کردن مسافر یا سرنشین داخل یا روی صندوق عقب و همچنین روی بدنه جلو وسیله در حال حرکت .

درمواردی که نیاز به باکس محافظ نباشد با توجه به نوع کاربری پلاگ فن هارا بدون باکس تولید میکنند، این نوع فن ها در مکانهای مورد استفاده قرار میگیردکه فقط قصد مکش وجابجایی هوا یا گاز را داشته باشیم،این دسته ازفن ها براساس سفارش جهت نصب در داخل هواسازهای ،کوره، خشک کن ها یا اتاقک هایی که نیاز به پخش شدن یکنواخت گرما در محیط را داشته باشند یا در محیط های که نیاز به گردش هوا باشد استفاده می شوند.

قراضه خارجی به قراضه هایی گفته می شود که در واقع خارج از مرحله تولید ایجاد می شوند که خود به دو گروه قدیمی و جدید تقسیم بندی می شوند. این پیشرانه نسبت تراکم ۱۱:۱ داشته و توانایی تولید حداکثر ۱۸ اسب بخار قدرت در دور ۹۵۰۰RPM و ۱۴ نیوتونمتر گشتاور در دور ۷۰۰۰RPM را دارد.

با ما در تماس باشید. استاندارد گازهای خروجی از اگزوز خودروهای سواری و وانت به شرح زیر تعیین میشود و کلیه واردکنندگان و تولیدکنندگان داخلی انواع خودروهای بنزینی سواری و وانت موظفند استاندارد اروپایی۱۵.۰۴- ecrیا معادل آن ۳۵۱/۱۸۳/eec را در ساخت یا ورود خودروهای مذکور رعایت نمایند.

حالا یا از مأموریت برمیگردد یا برنمیگردد. وقتی میخواستیم برای مأموریت برویم، باید خانواده را فراموش میکردیم. وقتی فرمانده گردان بودید، اگر خلبانی خطا میکرد، به او چه میگفتید؟

البته میزان دود خروجی از اگزوز در همه موارد نشان دهنده میزان عیب و نقص در موتور است مثلا کم بودن دود سیاه خروجی نشان می دهد که انژکتورها یا پمپ انژکتور به میزان کمی از تنظیم خارج شده اند و یا فیلتر هوا گرفته است و از سوی دیگر بیش از حد بودن دود سیاه بصورت غلیظ از اگزوز نشانگر خرابی بیش از اندازه پمپ و انژکتور و بیش از حد بودن سوخت مصرفی و یا بار وارده بر موتور است ، که موجب گرم شدن موتور و یا حتی در برخی موارد موجب ذوب شدن پیستون می گردد.

سیستم اگزوز خودرو برای ازین بردن گازهای سمی شکل گرفته است. میخواهم بگویم آنچه به شما قدرت پرواز میدهد، عشق است. کم کردن آب رادیاتور در فصل تابستان و زمستان یکی از مشکلات شایع در میان خودروها است و اینکه چرا آب رادیاتور ماشین کم میشود به دلایل زیادی می تواند ارتباط داشته باشد.

ماده 134 ـ رانندگان وسايل نقليهاي كه از آنها سبقت گرفته ميشود بايد راه را براي وسيله نقليهاي كه در حال سبقت گرفتن است باز كنند و بر سرعت خود نيفزايند.

من عکس پیکر بعضی از خلبانها را دیدهام. شما درباره مقتضیات خلبانبودن، یکچیز را کم گفتید. حالا واقعاً، خداوکیلی کسی بین خلبانها نبود که نترسد؟ یعنی یکهفته اجازه پرواز نداری!

میگفتید یکهفته گراند هستی! براتپور: همه اینطور بودند. زمانی: بالای ۹۵ درصد. اما گاهی اوقات، کروم واضح و تمیز منعکس کننده سلیقه شماست. بعدی رو کوچیکتر بنداز.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.