دودهایی که از اگزوز ماشین خارج می شوند نشانه چه ایرادی هستند؟

Millermatic 211 Electric 120/240VAC یکی از گران ترین واحدهای موجود در این لیست است که 1500 دلار قیمت دارد. من می خواهم چند کلمه در مورد تفاوت تنظیم موتورهای تزریق و کاربراتور بگویم.

اين مورد خدارو شکر بدون دردسر تعويض شد. علاوه بر تغییر پیشرانه، در نمای خارجی نیز با اضافه کردن کیت بدنه و بال عقب، این خودرو از نمونه استاندارد متمایز می شد.

مسئله صدا موتور برق بیشتر برای کسانی اهمیت دارد که برای دوری از هیاهوی شهر و کسب آرامش به دل طبیعت می زنند، اگر موتور برق صدای بالایی داشته باشد آنگاه فرق ماندن در خانه بین آن همه هیاهو و اینجا در کنار صدای موتور برق چه خواهد بود.

یکی از شایع ترین کارهایی که برای اسپرت کردن خودروها انجام می دهند، تعویض منبع و سر اگزوز است. این طیف بسیار گسترده ای است و به شما امکان می دهد روی فلزات مختلف با ضخامت های مختلف کار کنید.سه سوئیچ به شما امکان می دهد بین AC/DC تعویض کنید ، بین جوشکاری TIG و چوب جابجا شوید و دستگاه را روشن/خاموش کنید.من اشاره کردم که استفاده از کنترل های دستگاه آسان است.

اما وقتی 6 دقیقه وقت دارید ، می توانید کار خود را به طور مlyثر و سریع انجام دهید.به همین دلیل بسیاری از متخصصان از آن در این زمینه استفاده می کنند.اگر می خواهید جوشکاری حرفه ای انجام دهید ، به واحدی نیاز دارید که بتواند جدا از 220/110 ولت با 115 ولت کار کند.چرا؟

این بدان معناست که در مدت زمان 10 دقیقه ، می توانید 6 دقیقه مستقیم جوشکاری کنید.بسیاری از واحدها در محدوده قیمت 20٪ چرخه کار را ارائه می دهند که 2 دقیقه کار در هر 10 دقیقه است.

شما می توانید هر چیزی را از فولاد تا آلومینیوم جوش دهید.اگر در حال جوشکاری فولاد هستید ، می توانید با ضخامت هایی از 18 سنج تا 3/8 اینچ کار کنید. یا تازه وارد جوشکاری حرفه ای شده اید؟ جوشکار Amico ARC60D 160 آمپر را خواهید یافت.(مشاهده تصاویر بیشتر)اولین فایده ای که دارد و بسیاری از افراد را به خود جذب می کند قیمت آن است.

در کنار پنل دستگیره ای وجود دارد که به شما امکان می دهد آمپر را تنظیم کنید.کل صفحه کنترل با یک پوشش جمع شونده شفاف زیبا محافظت می شود.تنها شکایتی که من در مورد این جوشکار دارم این است که شروع قوس در ابتدا کمی دردسر ساز است.

مهره واقعاً زیبا و یکنواخت تشکیل شده است ، به طوری که تقریباً هیچ کار پاکسازی پس از آن مورد نیاز نیست.آنچه واقعاً مرا تحت تأثیر قرار داد این است که جوشکار چقدر عمیقاً قادر به نفوذ است.

این جوشکار کوچک کمتر از 200 دلار قیمت دارد.با توجه به کیفیتی که ارائه می دهد ، به راحتی می توان دید که دستگاه ارزش خرید دارد.چیزی که من واقعاً در مورد این واحد دوست دارم عملکرد آن است.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *