دودهایی که از اگزوز ماشین خارج می شوند نشانه چه ایرادی هستند؟

پس از شروع همایش کم کم تعداد دیگری از انواع مکوانهای سالهای دهه هفتاد، یک دستگاه نمونه کانورتیبل مدرن از نسل قبل با پلاک گذر موقت، یک نمونه و خودرو ریس معروف و مقام آور آقای صفا احمدی از نسل سوم به وسیله خودرو بر به محل پیست آزادی رسیدند.

در ابتدای این همایش در پیست ماستنگهای فستبک و هاردتاپ بازسازی شده توسط آقای باقری، ماستنگ باس آقای نیکپور و تعدادی دیگر از ماستنگهای شناخته شده حضور داشتند که کم کم با ورود تعدادی از نمونههای مکوان سالهای ۶۸ تا ۷۱، یک نمونه کانورتیبل ۶۵ و کوپه ۶۵ که به تازگی بازسازی شده، چیدمان خودروها اندکی کاملتر شد.

مشخصا مشتریان هنسی از داشتن چنین خودرویی که می تواند پا به پای لامبورگینی اوروس برود خوشحال هستند اما ظاهر خود جان هسنی به این راحتی ها راضی نخواهد شد.چرا که به تازگی مدل ارتقاء یافته تراک هاوک را معرفی کرده است که اینبار از قدرت جنون آمیزتر 1200 اسب بخار و گشتاور 1354 نیوتن متر بهره می برد.

هنسی برای رسیدن به این اعداد و ارقام باور نکردنی از پکیجی با نام HPE1200 استفاده کرده که شامل سوپر شارژر 4.5 لیتری می باشد. با وجود اين سبقت گرفتن از طرف راست وسيله نقليهاي كه در حال گردش به چپ ميباشد مجاز خواهد بود.

با گذشت زمان و با استفاده مداوم از موتورسیکلت، شمع به دلیل در تماس بودن دائمی و مکرر با اتصالات دیگر دچار سایش، فرسودگی و در نهایت سرخوردگی میشود و از بین میرود. چرا که نمونههای اولیه در واقع خودرویی کاملا مستقل و از مهمترین محصولات گروه فورد بودند اما مدیران با هدف صرفه جویی اقتصادی و افزایش سود تصمیم گرفتند تا تاندر برد را به صورت مشترک با لینکلن کنتیننتال نسل چهارم و مرکوری کوگار تولید کنند.

در راستای کاهش این اثر، پورشه پیشرانه این خودرو را با “قسمت داغ” و سبک خاصی طراحی کرده است که اگزوزها از سمت “وی” پیشرانه خارج میشوند و ورودیهای آن از قسمت بیرونی است. به همین دلیل سیستم کلاچ آن از پراید سفت تر می باشد.

از جمله معایب کابین مزدا3 نسل نخست میتوان به نبود چراغ برای کلید بالابر شیشه اشاره کرد که پیدا کردن آن را در شب کمی سخت میکند.نکته دیگر کیفیت پایین چرم و روکش سردنده است که به مرور رنگ خود را از دست میدهد و همچنین نبود نمایشگر لمسی به صورت فابریک و ورودی USB برای پخش موسیقی از معایب پخش فابریک این خودرو است که در خودرو مورد بررسی مالک برای رفع این مشکلات اقدام به تعویض آن با یک مانیتور لمسی کرده بود.

شما چه عوامل دیگری را در ایجاد صداهای عجیب به ویژه صدای انفجار در اگزوز خودرو می شناسید که در بالا به آن ها اشاره نشده باشد. «جاده آزاد» را به مریم خبر میدهند و حتی بابت مسیرهای امن هم راهنمایی میکنند.

فشنگی روغن یا همان سنسور فشار روغن، معمولا در نزدیکی فیلتر روغن قرار اخطار باید به سرعت پیشرانه را خاموش کرده و به دنبال علت آن باشیم.

با توجه به برخی محدودیتهای جدید در زمینه واردات خودرو، این خودرو تنها در نمونه IS250 وارد کشور میشود. به طوری که یکی از مهم ترین مسائل مرتبط با این مواد نسبت پایین مقدار این فات به وزن و حجم ضایعات است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *