دودهایی که از اگزوز ماشین خارج می شوند نشانه چه ایرادی هستند؟

بعد از اینکه ژنراتور پالس سیگنال دریافت می کند، شیر تزریق پالس به طور متوالی شروع می شود و هوای فشرده تمیز از بندر سوخته خارج می شود و جریان هوا خروجی به کارتریج فیلتر اعمال می شود.

به طور مشابه، شما میتوانید یک تست نشتی داخلی انجام بدهید که محفظه احتراق را با هوای فشرده پر میکند و با اندازه گیری میزان هوای نشتی از طریق واشر سرسیلندر یا هر مجرای دیگری مشکل قابل شناسایی خواهد بود.

ماده 98 ـ رانندگان كليه وسايل نقليه و اشخاص اعم از پياده يا سوار بر حيوانات و يا اشخاصي كه مسؤول هدايت انفرادي و يا دستهجمعي پيادگان و يا حيوانات در راهها ميباشند موظفند از علايم و مقررات مربوط تبعيت نمايند، مگر اينكه مأموران راهنمايي و رانندگي و پليس راه به دلايلي رعايتنكردن آنها را در محل، مجاز اعلام كنند.

4 ـ افراد تك چشمي داراي ميدان بينايي كمتر از 100 درجه براي انواع گواهينامه رانندگي. دارنده گواهينامه موظف است حداكثر ظرف مدت يك ماه با مراجعه به واحد مربوط براي دريافت گواهينامه رانندگي جديد اقدام نمايد. با توجه به هزینه بالای تعویض واشر سرسیلندر، یکی از سوالاتی که ممکن است برای خیلیها پیش بیاید این است که با یک واشر سرسیلندر سوخته، چقدر میتواند قبل از بروز مشکلات بیشتری برای موتور رانندگی کرد؟

یعنی در هر مرحله ما نیاز داریم بدانیم در روزهای هفته های آتی یا ماه ها و سال های بعدی چه مقدار یا چه تعداد از قطعات مصرفی را نیاز داریم و این نیاز به مدیریت و برنامه ریزی بخش خرید و ترانزیت کالا و حمل و همچنین مدیریت نیازها دارد پس بررسی موجودی انبار و بررسی تقاضای شده توسط کارکنان باید مورد توجه قرار گیرد، قطعات به چند بخش تقسیم می شوند که در هر بخش از این قطعات با هم جوش خورده و تشکیل یک قسمت از اجزای ماشین را میدهند معمولا دستگاه های کارخانه فشرده موجود باشد.

این قطعه بسیار مهم که به خوبی داخل موتور خود را پنهان میکند، در موتور ۴ سیلندر خطی یک عدد و در موتورهای شش و هشت سیلندر خورجینی دو عدد از آن مورد استفاده قرار میگیرد و وظایفی بسیار مهم و حیاتی بر عهده دارد.

سیلندر یا بدنه موتور قطعه ی سنگینی است که در آن مجراهای آب و روغن و سوراخ های صاف و صیقلی به نام سیلندر برای عبور (حرکت عمودی بالا به پایین) پیستون ها تعبیه شده است. از آن جایی که طراحی واشر سرسیلندر به گونهای است که هیچ وقت قرار نیست از موتور جدا شود، بسیار ارتجاعی و انعطاف پذیر بوده و تا دهها هزار کیلومتر میتواند با نوسانها و تغییرات دما و فشار مقابله میکند.

آیا میتوان با موتوری که واشر سرسیلندر آن سوخته رانندگی کرد؟ 5. محل اتصال قطعات مختلف اگزوز به یکدیگر یک عدد واشر چدنی قرار میگیرد که بعد از مدتی کارایی خود را از دست میدهد.

اگر با انجام تمام موارد فوق اتومبیل شما روشن نشد، شمع را باز کرده و از یک فندک جهت گرم کردن الکترود شمع (نوک شمع) استفاده کنید. در برخی از موتورها ممکن است واشر سرسیلندرهای مسی استفاده شود. بیشتر موتورهای مدرن و امروزی از واشر سرسیلندرهای فولادی چند لایه (MLS) استفاده میکنند و در موتورهای قدیمیتر، واشر سرسیلندرهایی از جنس کامپوزیت آزبست و گرافیتی مورد استفاده قرار میگرفتند.

از سوی دیگر، استفاده از واشر سرسیلندرهای فولادی چند لایه یا دیگر واشر سرسیلندرهای فلزی میتواند طول عمر آن را افزایش دهد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.