دودهایی که از اگزوز ماشین خارج می شوند نشانه چه ایرادی هستند؟

این به آنها اجازه می دهد تا با خیال راحت محور را نصب کنند (بر خلاف بلبرینگ های آستین) ، زیرا سیال پمپ شده قسمت بالای شفت را چرب می کند.پمپاژ همچنین روان کننده کافی روی شافت ، کاهش سر و صدا و افزایش طول عمر را تضمین می کند.

دوام بلبرینگ در دماهای بالاتر دوام کمتری دارد زیرا سطوح تماس فرسوده می شوند و روان کننده خشک می شود و در نهایت منجر به خرابی می شود. بلبرینگ های آستین ممکن است در دماهای بالاتر خراب شوند و هنگام نصب در هر جهت غیر از عمودی عملکرد ضعیفی داشته باشند.

طول عمر معمولی پنکه آستین دار ممکن است حدود 30،000 ساعت در دمای 50 درجه سانتی گراد (122 درجه فارنهایت) باشد.

یاتاقان های تفنگ شبیه به بلبرینگ های آستین دار هستند ، اما بی صدا هستند و تقریباً به اندازه بلبرینگ طول عمر دارند. یاتاقان دارای شیار مارپیچی است که مایع را از مخزن پمپ می کند.

یاتاقان های آستین از دو سطح روغن کاری شده با روغن یا گریس به عنوان تماس اصطکاک استفاده می کنند. رسول شقاقی کارشناس خودرو با بیان این مطلب یادآورشد: عده زیادی از مردم باتوجه به این که فکر می کنند با برداشتن کاتالیست کانورتور شتاب اولیه خودرو افزایش می یابد، اقدام به این کار می کنند.

مورد بعدی در راه افزایش راندمان حجمی موتور استفاده از سیستم مانیفولد ورودی یا خروجی تغییر یافته (یا استفاده توام از هر دوی اینها میباشد) وقتی شما از مانیفولد تغییر یافتهای که به صورت تخصصی جهت عبور حجم یا سرعت عبور گاز بیشتری ساخته شده استفاده میکنید در حقیقت به موتور توانايی مکش بیشتر و سریعتر هوا و تخلیه سریعتر و کاملتر گازهای حاصل از احتراق را میدهید که این مورد خود باعث بهبود چشمگیر راندمان حجمی موتور میشود.

گوش ميخواباندم به موتور نامنظم ماشين آنها كه به صداي نفس خودم ميماند. آنها غالباً از آستین های متخلخل متخلخل برای روانکاری خود استفاده می کنند و نیاز به تعمیر یا تعویض نادر دارند.

اگر شما در فکر راهاندازی کسب و کاری با این دستگاهها هستید، ابتدا محصولی را که برای تولید مد نظر دارید تجسم کنید؛ سپس با توجه به حیطه کسب و کار خود مناسبترین دستگاه را انتخاب و خرید کنید. شما می توانید در خانه ی خود باتری موتور برقی را شارژ کنید مثل این که در پارکینگ خود پمپ بنزین داشتید تا باک موتور خود را پر کنید.

در مراحل طراحی و منتاژ اگزوز موتور سیکلت هوندا از مواد اولیه مرغوب استفاده می شود که همین امر سبب باکیفیت بودن محصول خروجی خواهد شد. از طرفــی بدلیل ارتفـاع بسـیار پــایین تـر باکســتر تا زمیـن، هندلینگ و چسبندگی این خودرو در کنار سیستم مدیریت تعلیق و پایداری پورشه که بی نظیر عمل می کنـد مثـل الماسـی مـی درخشـید و حـتی علـی رغـم اسـپورت تر بودن سیستم تعلیق باکستر اما کوبش های آن بیش از جنسیس نبوده و سواری به مراتب دلنشین تر و راحت تری از جنسیس داشت.

شما میتوانید با ورود به سایت خودروآیدی ( KHODROiD ) مدل ها و برند های کیت های اگزوز در سایت ملاحظه و سفارش دهید. فشار استاتیک با کاهش فاصله بین پره های هیت سینک اهمیت بیشتری پیدا می کند. بررسی فرم اضطراری و اصلی از لحاظ کامل بودن داده ا و اطلاعات توسط مسئول مربوطه در تدارکات داخل و در صورت عدم کفایت اطلاعلات، هماهنگی سریع با متقاضی در جهت رفع آن.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *