دودهایی که از اگزوز ماشین خارج می شوند نشانه چه ایرادی هستند؟

آب محصول فرعی واکنش بنزین با اکسیژن هوا هست. وقتی روغن موتور مناسب انتخاب شود، قطعات بهتر روان کاری شده، دما هنگام حرکت موتور کاهش مییابد، میزان ساییدگی قطعات کمتر شده و مواد معلق ناشی از سوختن بنزین بیشتر جذب میشود.

عدد قبل از W نشاندهنده گرانروی روغن موتور در دمای پایین بوده و هرچه این عدد کمتر باشد، قابلیت استفاده در دمای پایینتر را دارا است.

در کنار رینگهای بزرگ MHX۶ ۷۰۰ WB از تایرهای پرفورمنس با اندازههای ۲۹۵/۳۰R۲۲ در جلو و ۳۱۵/۳۰R۲۲ در عقب استفاده میشود. منهارت این کار را با بهکارگیری سیستم کنترل کمکی MHtronic انجام داده است؛ اما باید توجه داشت که با ریمپ ECU هم میتوان به نتیجهی مشابهی دست یافت.

این قطعات را میتوان در جلوپنجره، ورودیهای هوای کاپوت، اسپلیتر جلو، پوشش روی آینههای جانبی، فلاپ یا فندرهای گلگیر، ملحقات رکابهای آیرودینامیک در کنارهها، اسپویلر دوگانهی عقب، ورودیهای سپر عقب و دیفیوزر دید.

به طور مثال میتوان به تولید اگزوز پراید، اگزوز سمند و اگزوز 206 و اگزوز 405 شاره کرد که از برجسته ترین تولیدات گروه تولیدی و صنعتی پیا محصوب می شوند . متناسب با نیاز های بازار محصولات تولیدی توسط پیا برای خودرو های تولید داخل و خودرو های تولید خارج خواهند بود .

این مدل از منبع اسپرت 76 رنگی با داشتن ریموت کنترل و موتور روی منبع قابلیت باز و بسته شدن دریچه خروجی گازها را دارد که به این شکل می توان صدای خودرو را تغییر داد.

شاسیبلند پهنپیکر بیامو با استفاده از روکش زغالی مات متالیک و نشانهای ویژه و سیاهرنگ منهارت که روی کاپوت، کنارهها، سقف و درِ عقب میبینیم؛ تزئین شده است و یکی دیگر از ویژگیهای قابل ذکر آن را باید بهکارگیری رینگهای ۲۲ اینچی فورج منهارت Concave One با رنگ سیاه اطلسی دانست.

می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر ، با پشتیبان آنلاین وب سایت در تماس بوه و سوالات احتمالی را مطرح سازید. همچنین واشرهای کامپوزیتی جزء لوازم یدکی هستند که مقاوم در برابر حرارت هستند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه ایران به بخش اوراسیا اضافه شده و ما در آذربایجان تولید خودرو داریم اگر بتوانیم به ۳۰ درصد داخلی سازی در آذربایجان برسیم آن زمان برای صادر کردن خودرو به اوراسیا معافیت پیدا می کنیم و یکی از قسمت هایی که برای داخلی سازی آن برنامه داریم بخش اگزوز است و ما به غیر از اگزوز خودرو خراسان به جای دیگر فکر نمیپکنیم که این موضوع می تواند باعث گسترش بازار قطعه سازان ما شود و برای ساخت برخی قطعات خودرو در داخل کشور نیاز داریم صنایع بزرگتر ما مواد اولیه را آن را تولید کنند.

در این میان گروه تولیدی پیا صنعت توانسته است در راستای تامین قطعات بسیاری از خودروهای ساخت خارج از کشور نیز، فعالیت داشته باشد و به عنوان یک تامین کننده با کیفیت در ایران شناخته شده است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *