دودهایی که از اگزوز ماشین خارج می شوند نشانه چه ایرادی هستند؟

در هر دو صورت فن کوبل مستقیم و پولی تسمه الکترو موتور در خارج ازدستگاه نصب می شود و هیچ گونه درگیری با هوای مکشی ویا دمشی ندارد مثلا اگر کوره هوای گرمی داشته باشیم که نیاز به سیر کوله دارد و هوای گرم باید توسط فن جابه جا و یکنواخت شود و دمای هوای جابه جا شونده بیشتر از 40 درجه سانتیگراد باشد به دلیل انتقال حرارت از پروانه به شفت موتور و در نهایت بالا رفتن دمای دورموتور و کاهش عمر مفید موتور ، توسط یک شفت بلند موتور را از بلوور دور کرده و اتصال توسط تسمه انجام می گردد همچنین در مکش موادی که حرکت با سرعت آن ها باعث ایجاد نیروی الکترواستاتیک و یا الکتریسیته ساکن می شود و محیط های انفجاری ترجیحا موتور را توسط تسمه که عایق الکتریکی می باشد از فن جدا نموده و خود موتور هم توسط سیم ارت به چاه ارت متصل می گردد.

اکثر خودرو های امروزی از این نوع سیستم استفاده می کنند و این یک دلیل بیشتر نمی تواند داشته باشد و آن راحتی در استفاده است. محصولات تولیدی این مجموعه برای خودرو های این گروه ، شامل اگزوز پژو 206 و اگزوز پژو 405 بوده و متناسب با تولیدات دیگر این گروه خودرو سازی در ایران گروه پیا صنعت آمادگی تولید سایر محصولات را نیز دارد.

این کیت اگزوز و دریچه برقی می باشد و شامل فلنج و کلیه قطعات و لوازم دیگری است که به راحتی بتوانید آن را نصب نمایید. ماده 205 ـ هيچكس حق ندارد در حالي كه سوار دوچرخه يا كفشهاي چرخدار يا سهچرخههاي بدون ركاب مانند اسكيت و اسكوتر يا اتومبيلهاي اسباببازي است به وسايل نقليه در حال حركت تكيه نمايد و آنها را وسيله حركت خود يا حركت وسيلهاي كه بر آن سوار است قرار دهد.

پلاتین درست تنظیم نیست و یا خال زده است. تنظیم دلکو صحیح نیست. آوانس اتوماتیک دلکو صحیح نیست. فاصله ساق سوپاپها و چکشی ها میزان نیست. شمع ها خراب شده است. حتی در موتور سواری ، صدا محدود است.

به گفته لوتوس، امیرا توانایی دستیابی به نهایت سرعت ۲۹۰ کیلومتر در ساعت را دارد. اتصالهای کاربراتور را به منیفولد محکم کنید.

کاربراتور خفه کار می کند. این نوع از اگزاست فن، گریز از مرکز بین کانالی یا سانتریفیوژ نیز نامیده می شود.

که یکی از دلایل آن هم خوب آب بندی نشدن خودرو است. با توجه به افزایش رو به رشد آلودگی شهرهای بزرگ همچون تهران که بخش عمده ای از آن را دود اگزوز خودروها بر عهده دارند، بنظر می رسد مسئولین باید برای تعویض کاتالیست خودرو چاره ای دیگر اندیشیده و تا حد ممکن، از قیمت نهایی این قطعه حیاتی بکاهند تا رانندگان ترغیب به تعویض این قطعه شوند.

ث ـ در تقاطعهاي همسطح راهآهن و يا راهآهن شهري، هنگامي كه علايم الكتريكي يا مكانيكي يا پرچم قرمز يا سوت قطار نزديكشدن آن را اعلام ميدارد يا دروازه عبور بستهشده يا درحال باز و بستهشدن است و يا مسير عبوري از روي ريل متراكم باشد، بايد لااقل در پنج متري علامت يا دروازه توقف كامل كنند تا قطار بگذرد و تقاطع براي عبور آزاد گردد.

ماموران گمرک از اگزوز یک کامیون ۴۵۴ کیلوگرم شمش مس قاچاق کشف کردند. در ادامه با استفاده از این نقاط در محیط Catia کار مدل سازی را از مهندس لزومی یاد گرفتیم .

سوراخها و والوهای سوزنی را تمیز کنید. مطمئن شوید که تمام گاز داخل اتومبیل برابر تمام گاز کاربراتور است، در صورتی که لازم باشد تنظیم کنید. اگر کابل بیکار را وارد سالن کنید ، قسمت بالای کاربراتور قدیمی برای دمپر مناسب است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *