دودهایی که از اگزوز ماشین خارج می شوند نشانه چه ایرادی هستند؟

از آنجایی که قطر سوراخ های گلوله در بافل ها بیشتر از قطر خود است ، این قسمت همچنان از صدا خفه کن با سرعت مافوق صوت خارج می شود و موج ضربه ای بالستیک ایجاد می کند.

به عنوان مثال ، “برامیت” افسانه ای در نسخه “سه خط” یک استوانه با قطر 32 میلی متر و طول 140 میلی متر بود که از نظر داخلی به دو اتاق تقسیم شده بود ، که هر یک با یک محرک – استوانه ای به پایان می رسید.

دو سوراخ با قطر حدود 1 میلی متر هر کدام در دیواره های محفظه ها برای خون ریزی گازهای پودری حفر می شود.

به نظر ميرسد نا هماهنگي خاصي در گيربکس باشد زيرا تنبلي اوليه در دنده يک و دو، با تعويض به سه به يکباره جاي خود را به شتاب قابل قبولي مي دهد که با عملکرد دو دنده ي اوليه بسيار متفاوت است.

سر و صدای موتور به قدری داخل کابین خودرو می آمد که گویی یک جاروبرقی سطلی قدیمی داخل خودرو روشن است و امکان نداشت دو نفر موفق شوند داخل خودرو با هم حرف بزنند! هنگام شلیک ، گلوله به نوبه خود هر دو خفه کننده را سوراخ می کند و دستگاه را ترک می کند.

علیرغم دست و پا گیر بودن و کاهش دقت شلیک ، چنین خاموش کننده ای صدای شلیک از یک کارتریج با کالیبر کوچک را بیشتر از صدای ترقه از خط کش پلاستیکی شکسته نمی کند. برای قطع و کاهش گازهای مافوق صوت ، به جای دیافراگم با سوراخ ، از غشاهای ساخته شده از مواد الاستیک با شکاف هایی استفاده می کنند که باعث می شود گلوله عبور کرده و دوباره بسته شود ، یا واشرهای کور – کرکره قرار می دهند.

انواع مختلف صدا خفه کن وجود دارد که از ترفندهای مختلف برای کاهش دما و فشار گازهای پیشران استفاده می کند. هنگام استفاده از این وسیله حتی برای یک مسافت کوتاه باید از کلاه ایمنی استفاده کنید. از طریق نیروگاه های برق می توان انرژی لازم برای تامین برق یک شهر را فراهم آورد.

اما با گذر پی در پی از چندین محفظه انبساط ، این گازها به اتمسفر فرار می کنند و بخش قابل توجهی از انرژی را از دست می دهند. وجود مشکل در حفظ تعادل خودرو و انحراف در پیچها میتواند بر اثر خرابی کمک فنرها باشد.

گازهای اصلی توسط آن حفظ می شوند و از طریق مجاری مخصوص به داخل محفظه انبساط هدایت می شوند ، از آنجا به آرامی به هوا جریان می یابند. و همانطور که گفته شد ، برخی از گازها از آن جلوتر هستند.

صدا خفه کن مشابهی با تعداد زیادی محفظه نیز برای هفت تیر ناگانت مدل 1895 ساخته شد. یک نمونه نسبتاً معمولی از صدا خفه کن مدرن PBS داخلی است ، یعنی “دستگاه تیراندازی بی صدا” ، که بر روی لوله لوله تفنگ های تهاجمی AKM یا AK-47 پیچ خورده است.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *