دودهایی که از اگزوز ماشین خارج می شوند نشانه چه ایرادی هستند؟

4- سنسور اکسیژن : این سنسور تشکیل شده از یک بدنه لوله ای سرامیکی پوشیده شده از لایه اکسید سیلیکونیوم (Zr) که مانند دو الکترود یک باتری کوچک عمل می کند . روی لایه سیلیکونیوم را با فلز پلاتین به ضخامت 10 میکرون پوشانیده اند .

با ارسال دمای هوا زمان باز بودن انژکتورها در حالت استارت زدن و دور آرام اصلاح شده و نیز روی تایمینگ جرقه و یا گرم شدن هوا مقاومت کاهش یافته و ولتاژهای متفاوتی به ECU ارسال می کند . 3- سنسور وضعیت دریچه گاز TPS سنسور تعیین وضعیت دریچه گاز TPS روی دریچه گاز سوار شده و نسبت به درصد باز بودن دریچه گاز ولتاژهای متغیر به ECU ارسال می دارد .

در این حالت به علت زیادتر بودن مقاومت NTC سنسور آب ولتاژ در مدار ECU و WTS زیاد است .

مهدی گل محمدی در پاسخ میگه :بالا ترین قیمت خریدارم.تماس بگیرینمیثم اکبری در پاسخ میگه :خریدار خاک با بهترین و بالاترین قیمت به شرط جدا بودن و اگرم جدا نبود تماس بگیرید ۲۳ آذر ۹۹فرهاد شیخ :20عدد 206 سی عدد پژو چهل تا پراید به بالاترین قیمت میدمامیر وارسته در پاسخ میگه :سلام من نقد از میخرم با قیمت خوب دریزدحسین حسینی در پاسخ میگه :سلام هر کدوم 1900 خریدارممیثم اکبری در پاسخ میگه :من خریدارم به بهترین قیمت تماس با شماره ۲۲ آذر ۹۹محمد رحیمی :سلام خاک ال نود چند میخریدامیر وارسته در پاسخ میگه :سلام من با قیمت خوب نقد دریزد میخرمایرج صیادی در پاسخ میگه :سلام چقدرداری۱۴ آذر ۹۹حامد حامدب :سلام وقت بخیر دوستان من 10 تن نیاز به مونولیت های کاتالیزور دارم در صورتی که کسی از دوستان دارند به بنده اطلاع دهند۹ آذر ۹۹رهام رحمانی :سلام من حدود 100کیلو خاک دارم ،همه نو دارم ،بیشترمال پژو و پراید یوروچهار هست، هر کسی خواست با بهترین قیمت با این شماره تماس بگیره، امیر وارسته در پاسخ میگه :سلام من نقد با قیمت خوب میخرم در یزد۴ آذر ۹۹محمود صاوق زاده :سلام خاک کیلو چند میخریدمهدی شاملو در پاسخ میگه :کیلو 1500 میخرممیثم اکبری در پاسخ میگه :رفیق کیلویی صد میلیون اولشه مفت نفروشی۱ آذر ۹۹حامد شاهنده :با سلام خدمت دوستان.

تا خاصیت کاتالیزوری اکسیداسیون داشته باشد . در واقع کربن مونواکسید تولیدی خودروی شما در نهایت به طور طبیعی در جو زمین به کربن دی اکسید تبدیل می شود، بنابراین مبدل های کاتالیزوری تفاوتی در غلظت کربن دی اکسید هوا ایجاد نمی کند.

با گزارش این سنوسر مقدار سوخت و تایمینگ جرقه زنی نیز تغییر می کند و لذا سنسور هوا یکی از سنسورهای مهم سوخت رسانی است . مکانیزم عمل این نوع از منبع اگزوز اسپرت بسیار ساده است و در آن یکی از شمعهای خودرو به منبع اگزوز انتقال مییابد و این مسئله موجب سوختن ناقص بنزین میگردد و بنزین آمادهی اشتعال که از اگزوز به خارج از خودرو دمیده میشود به وسیلهی یک شمع اضافی آتش میگیرد و باعث ایجاد شدن شعلههایی به رنگهای مختلف میشود که برای برخی از جوانان از جذّابیت وصف ناپذیری برخوردار است.

مشخصات فنی این خودرو در زمینه موتور تقریبا مشابه شیرون اسپرت است. وقتی دمای آب موتور افزایش می یابد مقاومت NTC کاهش یافته و به علت ارسال جریان ولتاژ در مدار کمتر می شود در این هنگام ECU با افزایش جریان سوخت ارسالی را کاهش می دهد .

مشاهده حباب داخل مایع خنک کننده موجود در منبع ذخیره آب رادیاتور یک نشانه قطعی از سوختن واشر سرسیلندر است.

ولتاژ زیاد در ECU از مدار سنسور آب ارسال سوخت زیاد است . لایه خارجی در معرض لوله اگزوز و لایه داخلی در معرض هوای جو قرار دارد .

شايد بپرسيد مگه آمپر بالا ميرفت که مشکل رو به واتر پمپ نسبت ميدهيد ولي من ميگم اگه آمپر بالا بره احتمالا مشکلات خيلي بيشتري هم ممکن بود پيدا بشه ولي در هردو نوبت با تعويض واترپمپ مشکل حل شد .

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *