دودهایی که از اگزوز ماشین خارج می شوند نشانه چه ایرادی هستند؟

با اعمال تحریم های بین المللی علیه کشورمان، سیتروئن نیز مجبور شد ناخواسته بازار پرمنفعت ایران را ترک گفته و شاهد اشغال جایگاه خود توسط برندهای گمنام چینی باشد.

هنگام ایجاد صدا خفه کن برای موتور سیکلت با دستان خود دقت کنید: الزامات نگهداری نباید نقض شود. انواع لاستیک موتور کراس و تریل . هنگامی که روغن از لوله خروجی اویل پمپ خارج شد ابتدا به فیلتر رسیده و پس از تصفیه از طریق کانالهای بدنه سیلندر به مابین قطعات متحرک موتور فرستاده میشود.

مشخصات فنی این خودرو در زمینه موتور تقریبا مشابه شیرون اسپرت است. تطبيق اين مشخصات با افسر كارشناس راهنمايي و رانندگي ميباشد. با دیجیاتو همراه باشید تا بر جنبههای مختلف این خودرو اشراف کامل پیدا کنید.

نمای روبروی این خودرو تشکیل شده از جایگاههای سه گانه سیستم روشنایی در دو طرف و شکافهای ورودی هوا، به علاوه جلوپنجره کشیده با نشان سیتروئن در وسط آن. لازم به ذکر است که شرکت فرانسوی سیتروئن در سال ۱۹۱۹ توسط آندره سیتروئن تاسیس شد و با ارائه مدل تیپ A در همان سال توانست اعتباری برای خود دست و پا نماید.

یک اسپویلر نسبتاً کوچک نیز در بالای شیشه عقب جاسازی شده که چراغ ترمز را نیز در دل خود جای داده است. دو نوار کرومی از کنارههای نماد سیتروئن به طرز زیبایی تا نوار چراغ های سه گانه امتداد یافته و همپوشانی مطلوب و دلنشینی را با این بخش پدید آوردهاند.

قسمت عمده سپر عقب را پلاستیک مشکی رنگ با فرمی سینوسی فرا گرفته که از قضا فاقد هرگونه علائم هشدار دهنده نظیر چراغ ترمز و یا چراغ شب نما است.

در محدوده پایینی دربها، قطعه بزرگ پلاستیکی سیاه رنگ به چشم میخورد که مجموعهای از برآمدگی های مربع فرم درون آن پخش شدهاند.

خطوط حجمدهنده خاصی از این زاویه دیده نمیشود و طراحان C3 استفاده از فرم غیر ورزشکاری و غیر عضلانی را ارجح دانستهاند. شرکت یاماها از اکسینیترید سیلیکون برای ساخت اگزوز در موتورسیکلت مدل MT-09 خود استفاده کرده است.

سه سال پس از تاسیس شرکت ایران خودرو، گروه خودروسازی سایپا در سال ۱۳۴۴ فعالیت خود را آغاز نمود. در اینجا خبری از آنتن کوسه ای ریل باربند و اسپویلر عریض نیست و در مجموع میتوان اینطور بیان نمود که نمای جانبی سی۳ بیش از حد شلوغ و گیج کننده به نظر میرسد.

پس از رفع تحریمها در سال ۱۳۹۴، خودروساز فرانسوی که نمیتوانست بیخیال بازار ایران شود، مذاکرات را با شریک قدیمیاش آغاز نموده و نقشه راه آینده خود را در ایران ترسیم نمود.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *