دودهایی که از اگزوز ماشین خارج می شوند نشانه چه ایرادی هستند؟

در صورت نیاز به صدا خفه کن تعویض با نمایندگی خود تماس بگیرید. موتور برق دیزل یا بنزینی، یک سوال که همیشه مورد پرسش مشتریان قرار می گیرد که کدام مدل مناسب آنهاست، این یک سوالسخت است و دقیقا بستگی به نیاز مشتری دارد که کدامین مدل مناسب آنهاست، برای دهه ها موتور دیزل مردم را به یاد موتوری کثیف و بدبو می انداخت که دود بسیار زیادی تولید می کرد، ولی امروزه این طرز فکر تغییر کرده و موتور دیزل را به عنوان یک موتور ایده آل می شناسند.

همیشه از یک واشر exhasut جدید استفاده کنید و ایده خوبی برای استفاده از مهره های دوتایی روی گل میخ های متصل کننده صدا خفه کن است.

زمانی که شما سرگرم کننده هستید 2 دقیقه زمان زیادی برای جوشکاری است.هوبارت یک مسئله مهم دارد که شایان ذکر است. اگزاست فن ها در زمان هایی که افراد با مواد ی مانند محلول هاکار می کنند که تنفس آنها بسیار خطر ناک است اهمیت زیادی پیدا می کند، به علاوه بیرون کردن بخار گاز رنگ ها، روغن جلا وسایر مواد شیمیایی مشابه نیز اهمیت زیادی دارد.

از این رو گروه صنعتی پیا تصمیم دارد که برای دسترسی بهتر مردم، کارخانجات و فروشگاه ها به اگزوز داخلی و خارجی با کیفیت اصلی اقداماتی انجام دهد.

در صورت گرفتگی صدا خفه کن ، نمایندگی شما جایگزین دارد. 3 بخش جدید شمع از نمایندگی فروش شما در دسترس است.

اگر هوا به اندازه کافی وجود نداشته باشد ممن است دلیل آن گرفتگي در فيلتر هوا و گذرگاههای ورود هوا باشد، که می توان با تعویض به موقع فیلترهای هوا از بروز آن جلوگیری کرد.

توجه: برخی از درزهای کاتالیزوری در جوشکاری شده اند و نمی توان آنها را جدا کرد. یک فیلتر دستی را تصور کنید. این امر باعث می شود که یک گرمازدگی انجام شود بنابراین تجزیه و تحلیل می تواند اگزوز را بهتر تمیز کند.

سر پوش سوپاپ و واشر تشتک قدیمی، یا نشتی آب بندهای انتهایی میل­لنگ می­تواند به روغن اجازه نشت از موتور را بدهد. پس از 50 ساعت کار ، لوله اگزوز را از نظر تجمع بیش از حد روغن و کربن بررسی کنید.

درپوش را بیرون آورده و از لوله خارج کنید. صدا خفه کن دارای یک محافظ هوا است که در خارج از صدا خفه کن دوباره در احکام آزمایش EPA جوش داده شده است.

برای خارج كردن داخل اگزوز كاتالیزوری ، پیچ نگهدارنده را روی درپوش انتهایی باز كرده و خارج كنید. اگر خودروی خود را به Strait Exhaust مجهز کنید، باید قبل از فروش، دوباره حذفش کنید؛ مگر اینکه خریدار به همین شرایط راضی باشد.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *