دودهایی که از اگزوز ماشین خارج می شوند نشانه چه ایرادی هستند؟

موتور 8 سیلندر 5 لیتری جگوار، 550 اسب بخار نیرو دارد که تقریبا 100 اسب بخار بیشتر از کوروت است.

اينجانب در تاريخ ٢۵/١/٩۵ خودرو دنا را تحويل گرفتم و تا تاريخ نگارش اين متن حدود ٩٠٠ کيلومتر تجربه رانندگى را داشتم از نظر موتورى عالى و تيز هست ولى متاسفانه صداى جير جير لنت ها و زوزه گيربکس(در دنده عقب) و جديدا صداى ناهنجارى که از جلو بندى موقع شکستن فرمان به سمت چپ به گوش ميرسد واقعاً در خور ماشين صفر ۴٣ ميليون تومانى نيست و اميدوارم که ايراد ها بيشتر از اين نشود با تشکر/ارمن 51-با سلام من حدود يکسال سمند ال ايکس موتور ef7 مدل 92داشتم که صفر خريده بودم.

صفر تا 96 کیلومتر این خودرو در 2/9 ثانیه پر میشود. افرادی که در یک فضای سربسته در معرض استنشاق این گاز قرار میگیرند ابتدا احساس کرختی و خواب آلودگی میکنند و در صورتی که هرچه سریعتر مکان را ترک نکنند و یا هوای تازه را تنفس نکنند دچار بیهوشی و در نهایت خفگی می شوند.

جگوار کوپه R تیپF به خوبی میداند که چگونه صدای زیبای خود را به گوش همه برساند. شتاب صفر تا 100کوروت 3/8 ثانیه است و کوروت با اگزوزهای 2گانه خود صدای پرطنینی را ایجاد میکند. این خودرو برای مسابقه دادن و برنده شدن ساخته شده اما شما با آن میتوانید به کارهای روزانه خود نیز رسیدگی کنید.

این خودرو یکی از جذابترین نماها را دارد. خواهشا یک دقیقه وقت بگذارید و این مشخصات را مطالعه بفرمایید. تو هیچ وقت در این مورد پشیمان نمیشوی. هر فرد عادی در برابر یک موتور 8 سیلندر به مشکل برمیخورد اما تنها یک جنتلمن واقعی است که میتواند از یکی، دو جین قابلمه و دیگ یک شی به درد بخور بسازد.

یکی دیگر از عملکرد هایی که به آن اشاره شد کاهش میزان آلودگی هوا ی خروجی از موتور است ، که این فرایند توسط یک وسیله ای به نام کاتالیست انجام می گردد که بعد از سوختن بنزین در محفظه ی احتراق قسمتی از مونوکسید ، دی اکسید کربن و هیدروکربن های نسوخته ی آن را به یک مواد دیگری تبدیل می شود که مضر برای هیچ انسانی نباشد .

شایع ترین عامل اختلال این وسیله انسداد شبکه های آن میباشد که توسط سوخت های غیراستاندارد در بازده زمانی طولانی به وجود آمده است. منبع اگزوز به عنوان وسیله صوتی ساخته می شود تا از ایجاد صدا با فشار صوتی تولید شده توسط موتور جلوگیری کند.

با دارا بودن یک سیستم اگزوز دوگانه ویژه، این خودرو مانند یک «ماسل کار» برگشته از دوران طلایی دیترویت، میغرد.

مقدار کمی صدای غرغر در موتور تخت پورشه وجود دارد اما این خودرو هر صدایی را مغلوب میکند و به جای صدای خودروهای درگ، صدای زوزه تیکآف بوئینگ 777 را به خاطر میآورد.قدرت 560 اسب بخاری و 700 نیوتن متر تورک آن، از دل موتور 6 سیلندر 3/8 لیتری بیرون میآید.

4/5 لیتر حجم، ضریب کمپرس 14 به 1، شروع شدن ردلاین موتور از 540، «آرپیام» 9000 نیوتن متر تورک و 597 اسب بخار قدرت دارد.موتور فرمول 1 مانند 458 اسپشیاله قدرتمندترین موتور تنفس طبیعی فراری است.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *