دودهایی که از اگزوز ماشین خارج می شوند نشانه چه ایرادی هستند؟

علاوه بر این، بوی بنزین گاهی اوقات تنها با برخی از شرایط خاص، به عنوان مثال، در یک دستگاه کاملا لود شده، و یا زمانی که مخزن پر شده است رخ می دهد.

2. کلاه مخزن گاهی بوی بنزین از اینجا می آید برای اطمینان از بسته شدن متراکم، آن را با یک واشر و شیر ویژه تامین می شود، در هنگام گسترش سوخت، تنظیم مجدد فشار بیش از حد را فراهم می کند.

و به خصوص به شدت از یک ماشین با یک موتور تزریق استفاده می شود، از آنجا که بنزین گرما فقط زمان را تبخیر می کند و دیگر نمی تواند باعث آسیب زیادی شود. 1. مخزن خودرو این می تواند طولانی شود، و سپس سوخت از طریق سوراخ حاصل می شود، و تبخیر آن آن را به سالن نفوذ می کند.

شاید در آینده، زندگی شما را نجات دهد و می تواند از یک شکست بزرگ جلوگیری کند. البته نتیجه این رقابت از قبل هم معلوم بود ولی باز وقتی یک 8 سیلندر آمریکایی در مقابل 4 سیلندر توربوی آلمانی در کنار هم قرار میگیرند، مشاهده شاخ و شانه کشیدن این دو در کنار هم دیدنی خواهد بود.

به عنوان یک نتیجه از پوشیدن یا نازل های سست. در جدول زیر اثر انواع آلاینده­­ ها بر سلامتی گروه­­ های مختلف سنی بررسی شده است.

ارزش آن است که سوخت در روغن منجر به از دست دادن روغن ویسکوزیته می شود و به این معنی است که کیفیت روانکاری گره ها و واحدهای موتور تحت عمل را افزایش می دهد.

پیشنهاد می کنیم این ویدیو را حتما با صدا ببینید تا از لذت غرش اگزوز این ماشین لذت ببرید. ماده 149 ـ رانندگان وسايل نقليه موتوري موظفند كه در جادهها از چراغ رانندگي (نور بالا) استفاده كنند تا بتوانند كليه اشيا و اشخاص را در فاصله دور ببينند، مگر در موارد زير كه بايد از چراغ عبور (نور پايين) استفاده نمايند: الف ـ هنگام روبرو شدن با وسيله نقليهاي كه از جهت مخالف حركت ميكند.

سر اگزوز مدل XJ-307 تماماً از فلز می باشد که همراه با خروجی دوتایی زیبایی خودرو را دوچندان می کند. همین طور تنظیم نبودن قطعات الکترونیکی و برقرسانی مانند کوئل خودرو میتواند عامل ایجاد صدای پت پت اگزوز باشد.

لوله های اگزوز موتور سیکلت در انواع مختلفی قرار دارند. ما گزینه های اصلی را ذکر کردیم، به دلیل اینکه بوی بنزین ممکن است در کابین ماشین باشد. این ممکن است در بسیاری از نقاط اتفاق بیافتد، اما هنوز هم لازم است که منبع بوی را پیدا کنیم و از بین ببریم.

قابلیت حمل ، عاملی است که بسیاری از ما هنگام جستجوی جوشکارها آن را جدی می گیریم.اگر به واحدی نیاز دارید که بتوانید آن را به راحتی از مکانی به مکان دیگر ببرید ، مطمئناً Millermatic 211 Electric 120/240VAC باید در راس ملاحظات شما قرار گیرد.جوشکار به طرز شگفت آوری سبک است و اندازه آن نیز کوچک است.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *