دودهایی که از اگزوز ماشین خارج می شوند نشانه چه ایرادی هستند؟

حیدرزاده با اشاره به اینکه بسیاری از این خودروهایی که فاقد برگه معاینه فنی هستند جزو سرویسهای دستگاههای دولتی و نظامی هستند، اظهار کرد: از همین تریبون اخطار میدهم که سرویسهای دستگاههای دولتی و نظامی که دارای آلودگی باشند و معاینه فنی نداشته باشند مورد پیگیری قرار میگیرند و درخواست ما از پلیس این است که با این خودروها برخورد لازم را داشته باشند.

وی افزود: در منابع متحرک چند پارامتر مدنظر قرار میگیرد که ارتقاء کیفیت خودروها از جمله آنهاهست. اگه میتونین یک متر فاصله بگیرین که آب داغ و جوش نپاشه صورتتون رو حالت بده ! به گفته بازاریها یک اگزوزساز موفق حداقل باید 5سال، شاگردی کرده باشد که بتواند به بهترین نحو تعمیر و تعویض اگزوز هر اتومبیلی را انجام دهد.

اين ترمزها بايد قادر باشند وظايف سه گانه ترمز را به شرح زير انجام دهند: الف ـ ترمز پايي بايد بتواند سرعت وسيله نقليه را به هر صورتي كه بارگيري شده و يا مسافر را حمل ميكند و در سربالايي و يا سرازيري كه حركت مينمايد كاهش داده و آن را به طور سريع و مؤثر و با ايمني متوقف نمايد.

از ترمز اگزوز حداکثر می توان تا 3 دقیقه به طور متوالی استفاده کرد. کاتالیست مرغوب می تواند تا ۹۰ درصد از گازهای سمی خروجی از اگزوز را به گاز های بی خطر تبدیل کند.

از نقطه نظر علمی، وجود بیش از حد مجاز آلایندهها در اتمسفر باعث تاثیر سوء در رفتارهای اجتماعی افراد جامعه، کاهش بازده نیروی کار فعال جامعه در کوتاهمدت، کاهش ضریب هوشی کودکان، به خطر افتادن سلامت و بهداشت جامعه و بروز عارضههایی نظیر سردرد، ضعف، تهوع، عوارض عصبی و مرگ زودرس میشود.

در این روش، بخشی از گازهای خروجی از موتور مجدداً به سیلندر باز گردانده شده و قسمتی از سیلندر به جای تنفس هوای تازه با دودهای خروجی، پر میشود. این عمل باعث کاهش دمای اتاق احتراق و کاهش تولید آلاینده NOx میشود.

ممکن است مشکل احتراق وجود داشته باشد. مردم هنوز هم در مورد اثرات بالقوه سلامتی مواد شیمیایی موجود در تولید گازهای گلخانه ای صحبت می کنند، شایان ذکر است که بدون تبدیل کننده کاتالیزوری آنها به مراتب خطرناک تر خواهند بود.

آب بندی نمودن بین قطعه های سرسیلندر موتور و بدنه اصلی آن و همچنین «واشر»سرسیلندر مانع یکی شدن آب رادیاتور و روغن موتور می شود .

قیمت موتور سیکلت هوندا ویو – دانلود آهنگ ، سخنرانی و مداحی … خرابی اگزوز موتور سیکلت میتواند مصرف سوخت را چندین برابر افزایش دهد. کاپوت رو بزنین بالا و هر ۳۰ ; ۴۰ ثانیه موتور رو در حد سه چهار ثانیه روشن کنین و بعدش خاموش کنین.

وقتی موتور خنک شد و عادی شد دماش ; ماشین رو خاموش کنین. سوال: اگر پشت فرمان ; ماشین جوش آورد چه کنیم ؟ هرگونه اقدامی، چه در سطح ملی و چه در سطح محلی، اثر مستقیم اش به مردم و جامعه برمیگردد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *