دلیل اصلی خروج دود آبی و سفید از اگزوز ماشین

با وجود این که فرمان جنسیس کمی سنگین است، ولی تیزی آن به قوت خود باقی است و در ورود به پیچ ها، از کامارو سریع تر عمل می کند.

در وهله اول باید گفت که با وجود سواری سرکش و غیرقابل کنترل، صدای تکان و ضربه در داخل کابین کاملاً محسوس است. به طوری که در دنده 1 می توان به صورت درجا شروع به چرخاندن لاستیک ها کرد و دور موتور را به حداکثر رساند و با ورود به دنده 2، صدای تایرها را درآورد.

پس در شتاب اولیه پورشه با توجه به ایرودینامیک قوی تر، وزن و مرکز ثقل پایین تر و البته جعبه دنده PDK که فوق العاده سـریع و بــی خطـا تعویض مـی شد جور اسب بخار کمتر را کشیده بود. این سیستم با 24سوپاپ و فناوری زمان بندی متغیر آنها، قادر به تولید 300 اسب بخار در دور 6400 و گشتاور 361 نیوتنمتر در دور 4900 است.

همانند کامارو، شتاب بالا در این هیوندای به ویژه سرپیچ ها با اشکال در فرمان پذیری مواجه است. شورولت کامارو LT و هیوندای جنسیس کوپه از مدل های جدیدی هستند که علاوه بر داشتن سیستم تعلیق مستقل چندگانه، هر سیلندر آن ها، 4 سوپاپ و دو میل بادامک مجزا دارد.

حرکت های بدنه این هیوندای خوب است و ترمزهای آن عملکرد بسیار خوبی دارند که در مجموع به کنترل و پایداری خودرو در مسیر کمک زیادی می کنند. از نمای جلو، ظاهر آن خیلی خشن است و با داشتن اعتماد به نفسی بالاتر و ظاهری ستیزه جویانه تر، عملکرد بسیار خوبی در حالت اسپرت از خود نشان می دهد.

صندلی های جلو، محکم و زیبا هستند و زمانی که راننده بر روی آن می نشیند، حس تسلط کامل در پشت فرمان دارد.

سواری آن بیش از حد محکم است و حتی در ترمزهای آرام، احساس می شود که چرخ ها با سطح زمین تماس ندارند.

مهندسین برابوس به سراغ موتور V۸ توئین توربو رفته و حجم آن را از رقم دقیق ۳،۹۸۲ سی سی به ۴،۴۰۷ سی سی افزایش دادهاند.

با افزایش سرعت، صدای موتور به صورت متناوب قطع و وصل می شود و توجه راننده را بیش تر جلب می کند. از معایب این خودروی اسپرت باید به صدای اگزوز آن به ویژه در سرعت های شهری اشاره کرد که اندکی موجب آزار گوش می شود.

صدای گژنپین شبیه صدای سوپاپ و تاپیت است اما طنین خشک و دوگانه ای دارد . 1- مسئوليت اختيار، ارتباط دروني بين پرسنل پيمانكار كه كارهايي موثر توليد با كيفيت را اداره، اجرا و تصديق مي كند بايد تعيين و تفهيم گردد كه اين امر به خصوص براي پرسنل موثر بر كيفيت ضروري است.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *