دلیل اصلی خروج دود آبی و سفید از اگزوز ماشین

نتایج جستجو برای: موتور رپسول درون ایران … فروش ويژه دیـاگ برنامـه کامل ايران خودرو- سايپا-پارس خودرو-گروه بهمن-كرمان موتور -سايپا ديزل و … ۰۹۵۰۲۰۶۳۰۱. سوئیچ کامل ایموبلایزردار ریموت تاشو – تگ والو 405 … شرکت اورند پیشرو در حال حاضر با همکاری یک سازنده معتبر آلمانی برنامه خودکفایی این نوع محصول را در داخل کشور در دستور کار خود قرار داده است.

در قسمت پرسکاری مواد مصرفی ورق ها و لوله های آلومینایز و گالوانیزه و سیاه می باشد که مواد آلومینایز و گالوانیزه از کشورهای اوکراین، بلژیک، آلمان، ژاپن، کره و ایران تهیه می گردد.

برای ایجاد یک صدا خفه کن مستقیم بدون صدا ، اما برای از دست دادن قدرت اضافی که با نوسازی لوله اگزوز ارائه می شود ، از یک دمپر جریان جلو استفاده می شود. این ورودی است. در نیمه لوله ، که در صدا خفه کن قرار دارد ، باید تعداد زیادی سوراخ را با مته برقی ایجاد کنید.

همچنین می توانید جداگانه خرید کنید ، قیمت متوسط مدلهای خوب اروپایی 70-150 دلار و مدلهای دسته جمعی از پادشاهی میانه – از 450 روبل است. نسخه مقرون به صرفه جریان جلو با میراگر نیز می تواند مستقل از مواد قراضه جوش داده شود.

در موتور، این پالس ها زمانی ایجاد میشود که دریچه اگزوز باز و جریان گاز فشرده ناگهان وارد سیستم اگزوز میشوند. دیگر خودتان تصور کنید چه وضعیتی برای اتومبیلها و عابران پشت سر اتومبیل و محیطزیست ایجاد میشود. صدا خفه کن ها نه برای کاهش سر و صدا بلکه برای تغییر صدا مورد نیاز است.

عیب آنها وزن و اندازه سنگین آنها است. تبصره 2 ـ وسايط نقليهاي كه ابعاد و وزن آنها از حدود فوقالذكر تجاوز نمايد، به هيچ وجه اجازه حركت در راهها را ندارند. اگر میل و مهارت دارید ، ساختن فلوت با دستان خود به منظور غرق کردن جریان جلو به هیچ وجه دشوار نیست.

هنگامی که موتور با قدرت کم کار می کند ، هنگامی که از مزیت اگزوز هماهنگ استفاده نمی شود ، گازهای خروجی از طریق یک صدا خفه کن معمولی خارج می شوند و جریان مستقیم توسط یک دمپر بسته می شود.

همانطور که معلوم شد ، شما حتی به یک مشعل برای این کار احتیاج ندارید ، یک سشوار 400 درجه به خوبی کار می کند. این دوچرخه ها اجازه می دهد آن را به شرکت در مسابقات در تمام سطوح در کلاس خود.

اما عیب قابل توجه آن این است که حتی با وجود ارتعاشات ، می تواند خرد شود. ویژگی که سبب شده از این فلزات در کاتالیست ها استفاده شود این است که تمامی این فلزات، فلزات سنگین و گازهای سمی را به خود جذب می کنند.

اگر شرایط به گونه ای باشد که میبایست ازکانال چهارگوش استفاده شود باید تا حد امکان سعی نمود که نسبت طول و عرض مقطع با هم برابر باشد تا بتوان بهترین بهروری را از اگزاست فن تهویه داشت. دلیل آزاد بودن نسبی سیستم اگزوز، حرکات دائمی و لقی های پیشرانه به هنگام شتابگیری، معکوس دادن و حتی عبور خودرو از روی دست انداز است که باعث می شود درصورت ثابت بودن سیستم اگزوز، واشر گلویی منیفولد اگزوز به سرعت از بین برود.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *