دلیل اصلی خروج دود آبی و سفید از اگزوز ماشین

چرا باید سریعاً لرزش موتور سیکلت رفع شود؟ بنابراین اگر شما مشکوک هستید که صدای ناهنجار خودرویتان ناشی از اگزوز می باشد، باید خودرو را بررسی کرده و اقدام به تعمیر و یا حتی در بعضی موارد تعویض اگزوز خودرو خود نمایید.

در بیشتر وقتها، فرآیندهای تولیدی سمهایی را ایجاد میکنند که اگر با یک سیستم تهویه مناسب کنترل یا از بین برده نشوند، میتوانند برای انسان مرگبار باشند. به مدت 20 سال، KX60 بر مسابقات کلاس 60 سیسی در آمریکا غلبه داشت و قهرمانیهای ملی متعددی را برای ریسرها به ارمغان آورد.

این مدل جدید که نتیجه شش سال کار روی جنبههای مختلف موتورسیکلت KX500 ، به لحاظ توان بسیار خوب بود و کنترلپذیری رضایتبخشی هم داشت.

ZX-11 تا سال 1995 (شش سال متوالی) سریعترین موتورسیکلت جهان بود. در آن زمان هوندا در بسیاری از موتورسیکلتهای سال 84 خود انجین V-4s نصب کرده بود و سوزوکی و یاماها هم درصدد بودند که تا سال 85 این نوع از انجینها را در محصولات خود به کار بگیرند.

شارژر USB این موتورسیکلت (که از نوع شارژ سریع میباشد) دارای دو درگاه خروجی USB است که از شارژ سریع QC3.0پشتیبانی میکنند.

در مقابل، نقطه ضعف آنها این بود که نمیتوانستند در تمام بازه دور موتور، توان خروجی قابل قبولی داشته باشند.

آنچه انجینهای 2-زمانه را در روزهای اوجشان آنقدر برای موتورسیکلتهای مسابقهای جذاب میکرد ، وزن اندک، طراحی و ساخت ساده و بالا بودن حداکثر توان خروجی آنها بود.

صدا خفه کن ورودی ، که بین کاربراتور و تمیز کننده هوا قرار دارد ، با دو لوله لاستیکی به آنها متصل شد. در دو سال پیش از آن نیز عنوان قهرمانی جهان را در برخی مسابقات استقامتی پیستی (اندورنس) از آن خود کرده بود.

ZXR-7 در سال 1993 برای کاواساکی افتخارآفرین شد. در مسابقات، نخستین بار در راند 3 مسابقات قهرمانی موتوکراس ژاپن در سال 1984 از موتورسیکلتهایی با فناوری KIPS استفاده شد.

Kx60 مدل 1983 نخستین موتورسیکلت موتوکراس کوچک ساخت ژاپن نبود اما از همان ابتدا بهترین بود. اما کاواساکی تسلیم وسوسه استفاده از این انجینها نشد و در عوض انجین چهار سیلندر خطی (in-line four) را معرفی کرد که در عین حال که متعارف بود، خاص و شوقبرانگیز هم بود و کاملا میتوانست با جدیدترین V-4s های زمان خود هماوردی کند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *