دلیل اصلی خروج دود آبی و سفید از اگزوز ماشین

معمولاً یک مقدار ذرات اضافی در زمان تعویض روغن به علت بیاحتیاطی وارد موتور میشوند و همچنین اگر پلیسهای از فرسایش قطعات به وجود آیند در ضمن گردش روغن این ذرات در فیلتر روغن اتومبیل باقی مانده و روغن پس از تصفیه به صورت یک مایع تمیز کنندة واردکانالهای روغن شده مشغول روانکاری و روغنکاری قطعات میشود.

اگر این صدای ماشین را فقط در زمان روشن یا خاموش کردن سیستم گرمایشی/ سرمایشی خودرو میشنوید، احتمال دارد فن که زیر داشبورد نصب شده است خراب شده باشد.

این صدای ماشین معمولا در هنگام فشردن یا رها کردن پدال ترمز شنیده میشود. در این پست انزل وب علت ۱۰ صدا مهم ماشین ؛ صدای تق تق موتور ، صدای شاتون ، علت صدای لاستیک ماشین ، سوت کشیدن ماشین هنگام حرکت ، صدا اتاق ماشین ، صدای جیر جیر ماشین و..

این مورد را سریعا به مکانیک نشان دهید، زیرا خطرناک است و ممکن است در هنگام رانندگی نتوانید بهراحتی خودرو را کنترل کنید.

موتور را خاموش کنید و تسمه را بررسی کنید که جایی از آن پارگی یا ترک دارد یا خیر. ممکن است چندثانیه پس از خاموش کردن خودرو هم آن را همچنان بشنوید.

همچنین استفاده از یک سراگزوز، هم باعث زیبا شدن بیشتر اگزوز و هم بزرگ شدن قطر خروجی دهانه اگزوز خودروی شما خواهد شد.

صدای توربوساند بر روی منبع اگزوز اسپرت بسیار جذاب تر هم هست اما باید توجه داشته باشید که جداره سری منبع اگزوز بیشتر از یک سانتی متر نباشد. آیا توربو ساند قابل نصب بر روی منبع اگزوز های اسپرت هست؟

در بعضی اوقات برای خروج بهتر دود ، دو عدد خروجی در هر منبع اگزوز قرار می دهند. برای این کار نیاز به یک آچار آلن هست تا بتوان تنظیم میزان صدای آن را انجام داد. برای جذابیت بیشتر می توانید رنگ آن را با یک سر اگزوز اسپرت یا استیل ست کنید.

یکی از مهمترین و محبوبترین قطعاتی که در تیونینگ خودرو از آن استفاده میشود، کیت اگزوز است. این برچسبها دارای به علاوه در ساخت این بر چسبها از جوهر حساس به نور (همانند تکنولوژی به کار رفته در چاپ اسکناس) استفاده شده است که با تغییر زوایه تابش رنگ آن از خاکستری به طلایی تغییر میکند.کد پیگیری منحصر به فرد هستند که جهت شناسایی فروشنده قطعه و کشور سازنده مورد استفاده قرار میگیرند.

برخی از نیروگاه ها جهت تامین برق به صورت دایم یا اضطراری از دستگاه های بسیار قوی از جمله ژنراتور گازوئیلی با قدرت و توان بالا استفاده می کنند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *