دلیل اصلی خروج دود آبی و سفید از اگزوز ماشین

در فضای بسته متوجه بوی بد احتراق میشید) وممکنه شاهد نامیزونی محسوسی توی دور موتور (بالا و پایین کردن) باشیم حالا باید بین این دو حالت یعنی نوسان و صدای پارت پارت پیچ هوا رو تنظیم کنیم نزدیکترین نقطه ممکن به اینکه صدای پارت پارت شنیده نشه تنظیم پیج هوای کاربراتور شماست و نداشتن نوسان دور موتور هست.

وظیفه اصلی سیستم اگزوز خارج کردن گازهای حاصل از واکنش های شیمیایی است که در سیلندر رخ می دهد. به همین دلیل صدای بلند اگزوز می توانند یکی از نشانه های نشتی در سیستم اگزوز باشد.یکی از قطعات خودرو و سایر وسایل نقلیه اگزوز تویوتا لندکروز است که به طور کلی وظیفه آن انتقال دود حاصل از واکنش های شیمیایی داخل سیلندر به خارج از خودرو می باشد.

کاتالیست خودرو قطعه­ ای است که درطراحی خودرو، در مسیر خروج دود اگزوز نصب می­ شود و با این کار میزان آلایندگی خودرو کاهش می یابد. دلیلش این است که اگر شما قطعات شکسته، واشرها و آب بندهای چکه کننده و سیم کشی های مشکل دار را به حال خود رها کنید، خودروی شما تبدیل به محل مناسبی برای شروع یک آتش سوزی میشود.

یعنی آی سی ها یا همان مدارات مجتمع در ایسیو ECU فقط قابلیت درک اختلاف پتانسیل (بر واحد ولتاژ v) و شدت جریان (بر واحد آمپر I ) را دارند.مثلا برای اینکه ایسیو ECU متوجه دمای هوا و یا آب رادیاتور موتور شود باید سنسورهایی در این دو بخش وجود داشته باشند تا مقدار دما را به ولتاژ و جریان تبدیل کرده و به ایسیو تحویل دهد.در ایسیو نیز مدارتی تعبیه شده تا ولتاژهای دریافتی از سنسورها را دریافت کرده و بعد از حفاظت های لازم و رنج سازی به مرکز پردازش و تصمیم گیری منتقل نمایید.

این مجموعه اگزوز های خودرو هایی از قبیل اگزوز تویوتا 2000 و اگزوز تویوتا 1600 اگزوز تویوتا 2700 و همچنین اگزوز تویوتا 2400 را تولید می کند .

گروه خودرو سازی تویوتا از برجسته ترین و بزرگترین شرکت های خودرو سازی دنیا محسوب شده و در حال حاضر بیش از 4 میلیون خودرو در سال تولید می کند. سیستم های اگزوز کارخانه ها سازش هستند، تجارت را برای استفاده از وسیله نقلیه آرام که به “راننده” “متوسط” است، باز می کند.

و آداپتور عقب – نازل را می توان دستور داد تا ساعت را به شکل یک نازل موشک بکشید. لباسی خاص خودرو شما بهترین انتخاب برای سیستم های اگزوز کارخانه سبک، لباسی جهانی برای سیستم های سفارشی ایده آل هستند و یا اگر یک وسیله نقلیه خاص در دسترس نیست.

این شرکت خودرو ساز ژاپنی از شرکت های فعال و پیشگام در تولید و ارائه خودرو های هیبریدی بوده و سهم عمده ای از فروش خودرو در دنیا را پوشش می دهد.

این محصول ، اسپرت خودرو هم از جمله قطعات تقویت کننده موتور در دسته قطعات اسپرت و می باشد و جزء قطعات تیونینگ و پرطرفدار میباشد که ما به شما معرفی میکنیم. علاوه بر واحدهای جایگزینی برای وسایل نقلیه عقب، ما همچنین برای تولید انواع ماشین های کلاسیک و عضلانی، همراه با سقف های گرما، بالابرهای حرارتی، پیچ و مهره های نصب و قفل های پیچ و مهره، تولید انواع های خروجی را ارائه می دهیم.

شماره تماس هم ارسال کنید ممنون میشم۲۲ بهمن ۹۸مهدی نجفی :سلام کاتالیزور خرید دارم مهدی نجفی سجاد بابادی عکاشه در پاسخ میگه :سلام سجاد بابادی هستم مقداری خاک وپژو پرایدی دارم چند میخری ۲۱ بهمن ۹۸علی ذوالفقاری :امید ذوالفقاری خریدار خاک بالاترین قیمت 600 تا 700هزار تومان هر کیلو ابولفضل جعفری در پاسخ میگه :کی خوب میخره ماهی 30 کیلو تحویل میدممهیار گلیدوست در پاسخ میگه :کات سالم پراید پیکان 206 دارم لطفا قیمت۱۷ بهمن ۹۸محسن بیدکی :آقا سلام قیمت خاک کاتالیزور چنده من دارم خواستم بفروشم قیمت ندارم با تشکر۱۴ بهمن ۹۸حسین رحیمی :قیمت خاک کاتالیزور چند هست۹ بهمن ۹۸حجت ببربیان :سلام خسته نباشی کاتاکیزور جنوب کرمان رو جم اوری کردم به دنبال خریدار بانصاف هستم از همه ماشین ها ببربیانرضا خان در پاسخ میگه :سلام دوست عزیز بنده بابهترین قیمت دربازار از شما خریدارم لطفا بااین شماره دراسرع وقت تماس بگیرید ۸ بهمن ۹۸صباح سبحانی :سلام .

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.