دلایل اصلی پت پت اگزوز ماشین

مجموعه بعدی رینگ ها در پیستون که زیر رینگ تراکم و بالای رینگ روغنی واقع می شوند، رینگ وایپر یا پاک کننده پیستون نامیده می شود. وظیفه رینگ روغنی پیستون، به دام انداختن روغن اضافی از دیواره سیلندر هنگام حرکت پیستون می باشد.

از این نوع اگزاست فن غالبا بمنظور تهویه در کاربری های تک جهته(ورود یا خروج هوا) از یک محیط به محیط دیگر، بمنظور جابجایی حجم بالای هوا با فشار استاتیک پایین استفاده می گردد. در نتیجه رینگ یک عایق بندی بی عیب و نقص ایجاد می کند.

بالاترین شیار پیستون دارای یک رینگ تراکم پیستون است که وظیفه اصلی آن عایق بندی و جلوگیری از هر گونه نشتی در داخل محفظه احتراق در طی فرایند احتراق می باشد. آنها ساختاری مخروطی دارند و برای عایق بندی بیشتر محفظه احتراق استفاده می شوند.

مدل های مختلف جت فن آکسیال معدنی خذال دارای توانهای متفاوتی بوده و انتخاب هر یک از آنها توسط مشتریان بر اساس میزان هوای مورد نیاز جهت معادن و تونل های در حال احداث صورت می پذیرد. کاتالیزور دیگر از طریق یک فرآیند شیمیایی معکوس به نام اکسایش (افزودن اکسیژن) مونوکسیدکربن را به دی اکسید کربن تبدیل می کند.

بنابراین به یک ماده قوی تر نیاز دارد. هرچه حلقه یا رینگ پیستون باریک تر باشد، شکننده تر خواهد بود. رینگ پیستون در معرض گازهای بد، هوا و سوخت کثیف و روغن آلوده قرار می گیرد که منجر به کاهش طول عمر این قطعات می شود.

در طول فرایند احتراق، نیروی گازهای تحت فشار، رینگ پیستون را به دیواره سیلندر فشار می دهد. مورد دیگری که برای ژنراتور های دیزلی و کاهش صدای آن ها استفاده می شود استفاده از کانوپی های فلزی است و همانطور که در پاراگراف های قبلی نیز اشاره شد به نام اتاقک های فلزی شناخته می شود.

گاز تحت فشار از طریق شکاف بین دیواره سیلندر و پیستون عبور کرده و به داخل شیار رینگ پیستون راه پیدا می کند. اگر گاز احتراق بتواند از رینگ تراکم عبور کند، این گازها با رینگ های وایپر به دام می افتند.

از سال ۱۳۴۶ تا ۱۳۵۷ پیکان در مدلهای کار، دولوکس، جوانان، استیشن و وانت ساخته شد. با ما همراه باشید تا با نحوه کارکرد این سیستم ها آشنا شویم.

در کنار این پیشرانه مدرن و 260 اسب بخاری، نمونه V6 لامبادا 6/3 لیتری نیز به عنوان قدرتمندترین نیروگاه جنسیس کوپه قابل گزینش است که در سری نخست از گونه MPI 306 اسبی بوده و در مدلهای جدید و فیس لیفت به لطف بهروزرسانیهای متعدد فنی و بهرهگیری از سامانه تزریق مستقیم GDI توانایی تولید 350 اسب بخار قدرت را داراست.

این فشار وارد شده بر رینگ خودرو متناسب با فشار گاز احتراق می باشد. طبق تحقیقات انجام شده توسط آژانس حفاظت محیط زیست ایالت متحده آمریکا، استفاده از آهن بازیافتی به جای آهن خام می تواند بر حفظ سلامت محیط زیست بسیار اثرگذار باشد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *