دلایل اصلی پت پت اگزوز ماشین

الف ـ 1ـ كاميون اتاقدار: كاميوني كه حداكثر ارتفاع ديواره مقاوم اتاق بار آن از كف اتاق 5/1 متر باشد. الف ـ 2ـ كاميون لبهدار: كاميوني كه حداكثر ارتفاع ديواره مقاوم اتاق بار آن از كف اتاق 80 سانتيمتر باشد.

الف ـ 3ـ كاميون تيغهدار: كاميوني كه قسمت بار آن به وسيله تيغهاي طولي به دو نيمه مساوي تقسيم شده باشد.

الف ـ 8 ـ كاميون بونكر: كاميوني كه قسمت بار آن به صورت مخزن بسته و براي حمل انواع جامدات شكلپذير (فله) ساخته شده است.

انواع مختلفی از منبع اگزوزها وجود دارند که بسته به سلیقه و نیاز رانندگان صداهای متفاوتی دارند.انتخاب بین منبع اسپرت 76 رنگی یا فابریک یکی از موضوعاتی است که در مورد آن مطرح می شود که با شناخت بیشتر می تواند منجبر به تصمیم درست شود.

اگزوزها برای موتور سیکلت ها ضروری هستند، آن ها برای کارکرد مناسب موتور ضروری هستند. جدیدترین مدل های سر اگزوز متفرقه با بهترین قیمت در دیجی کالاآموزش تقویت ترمز خودرو و بالا بردن قدرت آن – مکانیکو|برق خودرو .امروزه سیستم های مختلفی برای ترمز ارائه شده اند که از جمله آن ها می توان به ترمز های لنتی، دیسکی، ABS و EBD اشاره داشت.

کاتالیستها برای جلوگیری از آلودگی هوا استفاده میشود و در مسیر اگزوز خودرو یا دستگاههای تصفیه ی شرکتهای نفتی استفاده میشود و با از بین بردن گازهای سمی ناشی از تولید دود توسط خودرو آلودگی هوا را تا حد قابل قبولی کاهش دهند.

سیستم EGR وظیفه دارد تا با تزریق مقدار کمی از گازهای خروجی اگزوز به ورودی سیلندر ، (این مقدار حدود 20 درصد هوای ورودی به سیلندر می باشد) دمای احتراق داخل سیلندر را کاهش دهد و در نتیجه سطح اکسیدهای نیتروژن در خروجی موتور خودروها را تا حد امکان کاهش دهدبا ورودکنترل کشش چگونه چسبندگی خودرو را افزایش می دهد؟

مشکل دوم فرسودگی مواد (به عنوان مثال ، پشم شیشه) در داخل صدا خفه کن است. صدا خفه کن یکی از رایج ترین گزینه های تنظیم موتورسیکلت است. پ ـ پلاك بينالمللي كه براي مسافرت با اتومبيل به خارج از كشور از سوي راهنمايي و رانندگي صادر و به اتومبيلهاي پلاك داخلي داده ميشود و استفاده از آن در كشور ممنوع است.

از زمانیکه سازمان های مربوط به حفظ محیط زیست، شرکت های خودروساز را مجبور به رعایت استانداردهای آلایندگی کردند و به مرور زمان این استانداردها را سخت گیرانه تر کردند، شرکت های خودروسازی مجبور شدند تا میزان گازهای مضر که از لوله اگزوز خودروها خارج می شوند را کنترل کرده تا میزان آنها مطابق استانداردهای آلایندگی شوند.

22.بررسي و تاييد فرم درخواست ثبت سفارش توسط مسئول تداركات خارج و مدير تداركات در فتوكپي فرم مربوطه و ارسال آن همراه با نسخ اصلي به دفتر مديريت.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.