دلایل اصلی پت پت اگزوز ماشین

بسته شدن این صدا خفه کن بسیار سریع صورت می گیرد و در کمتر از یک دقیقه انجام می شود، به این صورت که کافیست میله متحرک مثلثی شکل را که در انتهای قطعه قرار دارد، مابین هر دو پایه ثابت بر روی بدنه قرار داده و سپس پیچ آلنی را که تحمل فشار تا یک تن را دارد تا جایی که ممکن است سفت نمایید.

حال اگر میزان غلظت روغن تغییر یابد، نه تنها منجر به کاهش اصطکاک نمیشود، بلکه میزان آن را نیز افزایش داده و باعث میشود قطعات نسبت به هم سختتر حرکت کنند. موتور ۵ لیتری قدرتمند Ti-VCT V8 به همراه گیربکس ۱۰ سرعته اتوماتیک، بخش فنی ترایتلت و قطعات مختلف فیبرکربنی و رینگ های ووسن، بخش ظاهری آن را تشکیل می دهند.

در زیر کاپوت عضلانی این موستانگ خاکستری موتوری V8 با ۵ لیتر حجم نهفته است که به دو توربو مجهز شده و سیستم انتقال قدرت نیز بر عهده گربکس ۱۰ سرعته اتوماتیک است.

از سایه های شیشه گرفته تا سیستم صوتی کیکر. البته تمام فشار و گرما این موتور جهنمی توسط قطعات قدرمتند میشیموتو مانند رادیاتور، سیستم خنک کننده گیربکس و روغن مهار می شود. اگر نگاهی به عقب موستانگ توچی هات رودز بیاندازیم اقلامی مانند کیت اگزوز بورلا، باله و دفیوزر آلومنیومی نیز خودنمایی میکنند.

البته اگر از آن به عنوان بازآفرینی موستانگ دهه ۸۰ یاد میشد قطعا هیجان زده تر میشدیم. اگر درب رادیاتور را در زمان سرد بودن موتور باز کرده و حضور لایه روغن را بر سطح آب آن مشاهده کردید، بدانید که واشر سرسیلندر ایراد پیدا نموده و روغن پیشرانه به داخل مجاری آب نفوذ کرده است.

طراحان MAD همانند اسم خود موستانگ را خشمگین تر از قبل کرده اند. کیت بدنه ای که راش تاکید زیادی بر آن دارد و از Boss 1970 ۴۲۹ اسب بخاری الهام گرفته است. شاید رنگ سبز به همراه رینگ های طلایی کمی ناامید کننده باشد، اما کیت بدنه عریض تریاتلت جلوه زیبایی به خودرو گروه راش بخشیده است.

رینگ های ۲۰ اینچی استاکاتو، ارتفاع بسیار کم، رنگ آمیزی جت بلک داخلی، همچنین باله عقب فیبرکربنی، از کلیدی ترین تغییرات ظاهری این خودرو است. کابین و تجهیزات داخلی دست ساز، چرم قهوه ای سوخته، رول بار آلومینویمی براق در کنار الیاف کربن به رنگ مات، همگی نشان از موستانگی کلاسیک دارد.

توچی هات رادز موستانگ را دوباره آفریده و نسخه مورد بحث صرفا یک فست بک از موستانگ نیست. 1 ـ دو عدد نور افكن در طرفين با اجازة مخصوص شهرباني مشروط بر اينكه در شهرها و جادههاي عمومي مورد استفاده قرار نگيرد.

می توان تنها همین قدر گفت که این مدل قادر است به سرعت ۳۲۰ کیلومتر بر ساعت برسد. با این کار آنها را خشک و گرم می نمایید. در موتورهایی با طرح صافی خشک از یک هشدار دهنده گرفتگی صافی استفاده می شود که گرفتگی و زمان سرویس صافی ها را نشان می دهد.

البته با مراجعه بههریک از شعب نمایندگیهای مجاز خودرو نیز کارشناس فنی مطابق استانداردهای کمپانی، روغنموتور مناسب برای خودرو را دراختیارتان قرار میدهد. برای ورود ” اینجا ” کلیک کنید.۵ مرداد ۰۰بابک ستاری :سلام کاتالزور بالا و پایین لیفان 620 دارم لطفا خریدار پیام بدهد۵ مرداد ۰۰مسعود فدای نیک :سلام تیبا وپرایدوپژویرو4.قیمت 2700خریدارم. ال90.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *