دلایل اصلی پت پت اگزوز ماشین

این مشکل از همه جدیتر است، زیرا ممکن است صدای ماشین بهدلیل مشکلی در سیستم ترمز یا لنتهای آن به وجود آمده باشد و این بسیار خطرناک است. اگر صدایی مانند انفجار شنیدید و بوی دود اگزوز را حس کردید مشکل از اگزوز است.

کلا دلیل سوت کشیدن اگزوز ای ال ایکس واسه اینه که میزان هوا خروجی از اگزوزش بیشتراز اگزوز پارس یا 405 یا سمند xu7 ه.

در عين حال براي جلوگيري از تابش خيرهكننده نور به چشم رانندگان ديگر، ميتوان بر حسب مورد از چراغهاي كوچك يا چراغهاي مهشكن استفاده نمود. برای این منظور: – قسمتهایی که ارتعاشات موتور را دریافت می کنند، از طریق قطعات لاستیکی به بدنه و شاسی خودرو متصل می کنند.

اگر از پایین خودرو صدای ضربه زدن یا تقتق بشنوید، مشکل از یاتاقان متحرک یا یاتاقان اصلی است. همانند بسیاری از موتورسیکلت های حاضر در این لیست، نمای جلوی F۴Z ظاهر بدی داشته و مشکل آن به شیشه ی جلو مربوط می شود.

اگزوز های قهرمانی یکی از محبوب ترین اگزوز ها در دنیا هستند.از اگزوز ها با جایگزین شدن به جای اگزوز معمولی موتور سیکلت ها این امکان را فراهم میکند تا آلاینده های سنگین تولید شده در موتور خودرو به خوبی از سیستم خارج شوند.

صداها و نشانه های غیر عادی که با گاز دادن و رها کردن گاز شنیده می شوند با فشار دادن پدال گاز، ورودی هوا و سوخت به موتور افزایش پیدا کرده و دور موتور بالا می رود.

اگر به خودرو فشار وارد شود و دور موتور خودرو را مرتبا بالا ببریم، باعث آسیب به واشر سر سیلندر و در نتیجه کم شدن آب رادیاتور میشود که میتواند هزینه بسیار سنگینی در پی داشته باشد. بنابراین اگر سطح روغن پایین آمده باشد صدای پیستونها بلند میشود.

بنابراین با دیپاستیک یا میله ژرفاسنج اول سطح روغن را در مخزن بررسی کنید. به این یعنی شما باید نسبت به ریختن آب درون مخزن رادیاتور خودروی خود اقدام کنید.

اینها فقط تعدادی از مهمترین انواع صدای ماشین بودند که به ما در شناسایی مشکل و رفع آن کمک میکنند. اگر خودرو روشن است و از داخل خودرو صدایی سوت مانند میشنوید، ممکن است مشکل از نوارهای آببندی (عایق) خودرو باشد.

اگر مشکل از کمبود روغن نبود، اتومبیل را به تعمیرگاه ببرید. مایع خنک کننده موتور و هم روغن موتور در داخل بلوک موتور و سرسیلندر مورد نیاز هستند و مسیرهایی در واشر سرسیلندر وجود دارند که به آنها اجازه میدهند بین سر سیلندر و بلوک موتور در گردش باشند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *