خرابی اگزوز-دود اگزوز ماشین

شاید عجیب باشد که کلا این محصول هوندا یک موتورسیکلت پرفروش نبود اما عامل خوبی برای هوندا بود تا دوباره نام خود را بر سر زبان ها بیاورد. این رقم به راحتی تا مرز 20 میلیون تومان نیز افزایش خواهد یافت، بنابراین در مجموع شاید تیونینگ چنین خودرویی چندان هم اقتصادی تمام نشود اما میتوان گفت که در شرایط فعلی که کمتر خودرو جذابی در بازه قیمتی زیر 200 میلیون تومان عرضه میشود، سوار شدن بر یک پژو توانمند و چابک برای علاقمندان از توجیه خاص خود برخودار است.

وزن کشنده تک محور فاو بدون باردر حدود ۷۹۰۰ کیلوگرم میباشد وهمچنین می تواند دو سرنشین را نیز در خود جا دهد .کامیون کشنده فاو تک محور دارای موتور ۶ سیلندری ۴۲۰ اسب بخاری بسیار قوی است که باعث شده بین دیگر رقبای موجود در بازار حمل و نقل جاده ای حرف اول را بزند.

مرسدس برای جبران مجازات وزن باتری های سنگین ، بسیاری از اجزای مکانیکی سنگین را نیز خارج کرد. 43-سمند lx ef7 مالتی پلکس یکی از بهترین ماشین های ساخت داخل هستش. یه مدت پیش برا آپدیت کردن برنامه ها تیک زیمنس و بوش رو جاجا زده بود کولر کار نمیکرد تا دوباره تیکشو بر گردوند..شیشه بالابر و آینه برقی با یه ریست مشکلشون حل شد و مولتی پلکس رو باید ببری پیش متخصص کاربلد یا ایرانخودرو تا الکی تعویض نکنه و بدونه مشکلش چیه.

با یه باک پر اگه راننده متعادلی باشی براحتی هزار کیلومترو میره..مسافرت از اصفهان.گرمسار.شاهرود.مشهد که اتوبان و آزادراه هست با سه سرنشین و صندوق پر و 110-115 سرعت مصرف 5.9 شد..860کیلومتر طی مسافت با 51لیتر بنزین لبریز شد و از 8 صبح تا 23:30 شب که تو را بودیم من اواخر فقط یه کم خوابم میومد و هیچگونه خستگی ناشی رانندگی نداشتم.

از لحاظ قدرت و شتاب هم براحتی میتونی باهاش بتازونی برا همین هم نسبت به بقیه راننده ها تو رانندگی با گذشت رفتار میکنی چون میدونی که با این ماشین میتونی براحتی جاده رو قروت بدی بدون کوچکترین احساس بی ثباتی در ماشین..سیستم مولتی پلکس جالبه و بهتر از سخنگو هست..حتی کولر و شیشه ها و آینه و باز کن صندوق هم زیر نظر و با اجاز ecu روشن میشه.

این موتورسیکلت دارای سیستم بدون کلید برای باز کردن قفل موتورسیکلت و روشن کردن آن است. بنده صاحب خودروى دنا مدل ارديبهشت ٩٤ مى باشم.كه در مدت يكسال با كاركرد ١٧٠٠٠ كيلومتر.موتور EF7 شامل مزايا و معايبى ميباشد.از معايب اين موتور ميتوان به صداى غلتك تسمه تايم به هنگام سرد بودن موتور اشاره كرد على الخصوص در مدلهاى جديد كه با چندين بار تعويض توسط نمايندگى مركزى ايران خودرو اين مشكل هم چنان پابرجاست.كه به هنگام سرد بودن خودرو اين صدا قابل تشخيص است از ديگر معايب ميتوان به كم شتابى ماشين على الخصوص در سر بالايى اشاره كرد در واقع موتور در دور موتور پايين بازدهى لازم رو نداره.گيريبكس متاسفانه با موتور همخوانى ندارد!

B یک واحد اندازه گیری است که برای بیان یک رابطه در مقیاس لگاریتمی نشان داده می شود. میزان سرمایه کل شرکت به قیمت روز 100 میلیارد ریال می باشد، میزان سرمایه در حال گردش سال قبل 120 میلیارد و میزان سرمایه درگردش امسال 258/130 میلیارد ریال می باشد.

سیستم خنک کن روغن که داره عمر تعویض روغنو بالا میبره و خیلی چیزای دیگه که موتور معمولی پژو نداره..پارس اگه به این موتورef7 و امکانات سمند مجهز بشه پیشنهادش میکنم و با اختلاف قیمت حداکثر یک میلیون بیشتر از سمند و نه بیشتر…

45-تعمیر موتورش بالا در میاد اجرت زیاد میگیرند مکانیکها بخاطر اینکه جا نیفتاده مکانیک کم داره در ضمن دینام باطری این ماشین جای مناسبی ندارد و هنگام تعمیر یا تعویض خیلی از اجزای موتور باید باز شود تا به دینام دسترسی امکان داده شود.

23. قفل های جعبه ابزار باید صیقل داده شده و سپس روشن شوند. تعداد جت فن ها: برای بدست آوردن تعداد جت فن ها، بطور تقریبی و در شرایط نرمال برای هر 100 متر مربع از کف پارکینگ باید حداقل 5 نیوتون تراست در نظر بگیریم.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *