خرابی اگزوز-دود اگزوز ماشین

همین طور زمانی که با سرعت بالا در حال رانندگی هستیم یا در سر بالایی ها حرکت می کنیم، میزان گرما در زیر کاپوت به شدت بالا می رود و موجب می شود نمد صداگیر آتش بگیرد، کاپوت تغییر رنگ بدهد و سیستم کشی ها و اجزای داخل کاپوت دچار سوختگی شود و متحمل هزینه های زیاد و خطرات بسیار زیادی بشویم.

سر اگزوز صدا دار یکی دیگر از قطعاتی است که مدل های مختلفی دارد و در انواع دارای نور و حرارت در بازار موجود میباشد. البته اگر بخواهیم یک مقایسه کوتاه کنیم، باید بگوییم که فرمانپذیری آن در سطح تویوتا کرولا است و بیشک هیچ کدام از آنها به یقین اندازه مزدا 3 خوب نیستند.

باید دقت داشته باشید که برای نصب این قطعه لازم است که مبدل های کاتالیزور کاهش صدای اگزوز را حذف کرد.

هنگام کار باید دارای بیس سبک باشد. اگر مشکلی برای اگزوز پژو 206 تان پیش آمده میتوانید برای رفع سریع آن با همکاران ما در اتوصافکار تماس بگیرید. مهمترین و اولین کاری که تعمیرکار برای رفع مشکل صدای انفجار از اگزوز خودرو انجام میدهد پیدا کردن محل سوراخ شدگی اگزوز و رفع سوراخ ایجاد شده در اگزوز میباشد.

دقت داشته باشید که اگر تعداد زیادی سوراخ روی اگزوز وجود داشته باشد بهتر است که اگزوز خودرو به طور کامل تعویض گردد. کاتالیست کانورتور (CAT) قطعهای است که در مسیر گازهای خروجی اگزوز قرار میگیرد و پس از رسیدن به دمای بالا باعث شکسته شدن ترکیبات گازهای خروجی شده و گازهای سمی و آلوده کننده محیط زیست را کاهش میدهد.

شما میتوانید سایلنسر را متناسب با مدل ماشین تان خریداری کنید. بهترین کاری که شما میتوانید برای خلاص شدن از صدای انفجار از اگزوز انجام دهید استفاده از صدا خفه کن میباشد.این قطعه باعث میشود که صدای اگزوز به کمترین میزان برسد.

بر اساس این طراحی از مواد جاذب صوت و صفحه های انعکاسی صوت در اگزوز استفاده شده و نحوه خروج دود به شیوه ای تغییر پیدا کرده است که کمترین تغییر مسیر در مسیر خروج دود ایجاد شود و از برخورد مستقیم جریان هوا به صفحه های کاهش صدا و مواد جاذب صوت، برای کاهش هرچه بیشتر صدا استفاده شده است.

با استفاده از سیستم اگزوز مستقیم و سرتاسری صدای اگزوز را تغییر داد.این سیستم از یک لوله مستقیم ساخته شده است و هیچ گونه پیچ و خمی ندارد و گاز را از موتور به اگزوز منتقل میکند.

رزوناتور برای هر ماشینی به صورت اختصاصی تولید میشود و این قطعه میتواند صدای اگزوز را اکو کند. اگزوز هم مانند هر قطعه ای عمر مفیدی داشته و پس از آن که عمر مفید آن تمام شد لازم است برای تعویض آن اقدام کنید تا خودرو شما کارایی خوبی داشته باشد.

دلایل مختلفی برای شنیدن صدای انفجار از کاربراتور خودرو وجود دارد که دلایل را به صورت تیتروار برای شما توضیح میدهیم. لیزور یا همان مبدل کاتالیست، قطعهای است که در مسیر سیستم اگزوز قرار میگیرد و توانایی این را دارد که تا 90 درصد گازهای سمی خارج شده از پیشرانه اتومبیلها را به گازهای غیر سمی تبدیل کند.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *