خرابی اگزوز-دود اگزوز ماشین

اگزوز یکی از قطعات اصلی موتور سیکلت است که وظیفه دارد گازهای خروجی از موتور را به بیرون هدایت کند.

پیشینه نیم قرن تجربه پر افتخار در صنعت موتورسیکلت و به صورت تخصصی تر در زمینه تجهیزات و لوازم یدکی کمک کرد تا این شرکت در برهه زمانی 2008 تا 2013 ، موفقیت های بزرگی کسب کند. دستگاه ناوبری هواپیمای عباس دوران هم خراب بوده و به همیندلیل، اول اسکندری جلو میرفته است.

سهفروند میآیند اول باند میایستند؛ دوران شماره یک، توانگریان شماره دو و اسکندری شماره سه بهعنوان رزرو پرواز. دو فروند هم نه، سهفروند بوده.

زمانی: آقای اسکندری هم شماره سه و همانرزرو بوده. هواپیمای شماره دو آقای توانگریان دچار اشکال میشود و چترش باز میشود. وقتی دو فروند به الدوره بغداد میرسند، بهدلیل همینمشکل دستگاه ناوبری هواپیمای دوران، محمود اسکندری با پالایشگاه اَلاین میشود؛ بهجای اینکه دوران الاین شود.

در این مطلب قصد داریم علاوه بر معرفی نشانههای سوختن واشر سرسیلندر، شما را با تمام آن چه باید در مورد این قطعه مهم خودرویی بدانید آشنا کنیم.

زونتس Z4 250 R علاوه بر اینها، برگ برنده دیگری نیز دارد و آن تجهیزات و ویژگیهای الکتریکی متعددی است که ارائه میدهد؛ کیلومترشمار تمام دیجیتالی TFT با قابلیت اتصال به اپلیکیشن گوشی همراه هوشمند از طریق بلوتوث و سیستم کنترل بدون کلید (keyless) از جمله این ویژگیها هستند.

زه های دور پنجره عاملی دیگری برای ورود سر و صدا به داخل اتاق ماشین است که با عایق بندی آنها تا حدود زیادی سر و صدای داخل اتاق ماشین کم می شود. وظیفه اگزوز هدایت گازهای خروجی از سیلندرها به بیرون و کاهش صدای این گازها است.

به همین دلیل و به جهت کاهش صدا و عدم نیاز به روغنکاری،کارایی بهتر و همچنین پیشرفت فنآوریهای به کارگرفته در موتور خودرو به تدریج زنجیر جای خود را به تسمههای مخصوص داد.

همانطور که عرض کردم، تجزیه و تحلیل اینماموریت (عملیات بغداد) در دانشگاه دافوس به من محول شد. مجازات آلودگی صوتی خودرو برای تمام خودروهایی که به هر نحوی آلودگی صوتی ایجاد می کنند، مطابق کد تخلف ۲۱۲۵ اعمال می شود و منجر به ثبت جریمه خودرو خواهد شد.

حالا بیایید به سراغ ویژگی ها برویم. ممکن در سیستم جرقه زنی ایراد وجود داشته باشد لذا وایر ها، دلکو، کویل و شمع ها را بررسی کنید. یکمسالهای درباره اینعملیات وجود دارد که شاید هیچجا گفته نشده است. گویا بمبهای هواپیمای دوران وقتی که به زمین برخورد کرده، هنوز روی هواپیما بودهاند.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *