خرابی اگزوز-دود اگزوز ماشین

اگزوز است. گاز کربن منوکسید، یک گاز مضر، بی رنگ و بی بو است که می تواند وارد کابین خودرو شود و در غلظت کافی، باعث بیماری شدید و حتی مرگ شود.

ما دارای ده ها تن از سبک های ساخته شده از فولاد ضد زنگ، فولاد کروم یا آلومینیوم و شمش آلومینیوم، در جلا، برس، سیاه و حتی شعله و پایان لوگو. انتشار این گازها میتواند کیفیت هوای اطراف ما را کاهش دهد، به خصوص در شهرهای بزرگ که تعداد خودروها بیشتر است.

ما راهنمایی های اگزوز برای هر طعم و هر لوله اگزوز را داریم. این هیدروکربن ها و مونوکسید کربن را به دی اکسید کربن و آب تبدیل کرده و اکسید های نیتروژن را کاهش می دهد.

سپس اتم ها دوباره باهم ترکیب می شوند و مولکول های جدید نسبتاً بی ضرری مثل کربن دی اکسید، نیتروژن و آب تشکیل می دهند. وی با اشاره به مجموعه منابع ثابت دولتی مثل نیروگاهها گفت: بسیاری از نیروگاههای ما به خاطر کمبود منابع گاز سوخت مازوت مصرف میکنند.

اما اگر دوست دارید ظاهر راهنمایی سبک کارخانه را دوست داشته باشید، خصوصا اگر شما یک عملکرد کلاسیک یا ماشین عضلانی و اصالت ارزش داشته باشید، ما همچنین سبک OE و نکات اگزوز تولید مثل را که در هر جزئیات درست است، ارائه می دهیم.

دوباره با افزودن ماده سردکننده یا ضدیخ بهسیستم خنک کننده خودرو می توانید خودروی خود را از گرم شدن زیاد حفظ کنید تا جایی که به یاد داشته باشید تا تغذیه مخزن را حفظ کنید اما حرکت خردمندانه این است که آن را تا جایی که ممکن است زودتر بررسی کنید.اگر دود از زیر کاپوت خارج می شود احتمالا بدین معنی است که شما به دود سفید خارج شده از اگزوز اعتنایی نکرده اید و هم اکنون موتور بیش از حد گرم شده است یا ممکن است به طور کامل فراموش کرده اید تا ماده ای سردکننده را در کل اضافه کنید و موتور بیش از حد گرم شده است.

ورود مایع خنک کننده به داخل سیلندر را به شکل دود سفید در اگزوز مشاهده خواهید کرد که معمولاً هنگام استارت اولیه بیشتر هم هست، زیرا هنگامی که موتور خاموش میشود، مایع خنک کننده تحت فشار به داخل سیلندر نشت میکند.

همچنین دود غلیظ سفیدی از اگزوز خارج میشود. موجی که وارد محفظه میشود، به دیواره منبع برخورد و به طرف خارج سوراخ برگردانده میشود.

نشانه های مسمومیت CO عبارتند از سرگیجه و سردرگمی و اختلال در قضاوت که می تواند منجر به حادثه شود.

حال به مدت ۱۵ دقیقه در دنده های مختلف این به حالت پرگاز حرکت می کنیم تا شرایط مختلف و نوسان آن برای ECU تفهیم شود. این فلز دوام دار دارای کروم و نیکل بالا است که باعث می شود که آن را بسیار مقاوم در برابر زنگ زدگی و خوردگی باشد، تا زمانی که ماشین یا کامیون خود را در اختیارتان قرار می دهد، خوب به نظر برسد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *