خرابی اگزوز-دود اگزوز ماشین

در واقع ، برای اینکه چنین محصولی عملکردهای خود را به طور کامل انجام دهد ، و علاوه بر همه چیز دیگر ، استفاده از آن نیز بی خطر است ، لازم است محاسبات زیادی انجام شود ، مواد مناسب انتخاب شود و کل این ساختار جمع شود.

ماده 174 ـ كاميونهاي بزرگ و وسايل نقليه ديگري كه داراي يدكهاي طويل هستند و همچنين وسايل نقليهاي كه به صورت كاروان و دسته جمعي در يك ستون در جادهها حركت ميكنند، هنگام عبور بايد فاصله بيشتري با وسايل نقليه جلوي خود داشته باشند به طوري كه وسيله نقليه ديگري كه از آنها سبقت ميگيرد، بتواند پس از سبقت بار ديگر در جلو آنها وارد مسير مجاز عبور خود شوند.

با چسبندگی – همچنین شامل یک محفظه انبساط و دو شاخه لاستیکی یا ابونیتی است که بین آنها یک آستین فاصله دار وجود دارد. اگر دیدید مقداری آب زیر ماشین چکه کرده است و شما قبل از آن سیستم تهویه استفاده کرده بودید جای نگرانی وجود ندارد چون این مورد به خاطر استفاده از کولر است.

البته ، هنوز گزینه ای وجود دارد که چند تصویر را در اینترنت کاوش کرده و به برخی از ترنرها مراجعه کنید.

و حتی اگر همه چیز را به درستی انجام دهید ، هیچ تضمینی وجود ندارد که دقیقاً به نتیجه ای که برای آن تلاش می کردید برسید.

هنگامی که موتور با قدرت کم کار می کند ، هنگامی که از مزیت اگزوز هماهنگ استفاده نمی شود ، گازهای خروجی از طریق یک صدا خفه کن معمولی خارج می شوند و جریان مستقیم توسط یک دمپر بسته می شود.

گزینه اول عموماً کمیک به نظر می رسد و گزینه دوم ممکن است چیزی را غرق کند ، اما برای مدت طولانی کار نمی کند و استفاده از آن می تواند خطرناک باشد. در این حالت تولید کننده از مجموع 5 الی 6 دیواره و یا کانال , دیواره دوم و چهارم را حذف می کند در این صورت طول موج دوباره تشکیل شده و دسیبل زیاد تری را تولید می کند .

و این خیلی آسان نیست ، به ویژه در شرایط “صنایع دستی”. 1. احتمال اول این است که واسکازین از راه ماژول خلا به مانیفولد ورود هوا وارد می شود لذا بایستی آن را عوض کنید.

اینها، از آن خودروهایی نیستند که عجیب و غریب باشند و قیمت گرانی نیز داشته باشند بلکه خودروهای متعارفی هستند که موسیقی جاز و راک و رپ را به سبک خود مینوازند.

بنابراین ، ما اکیداً به شما توصیه می کنیم که خودتان این تجارت را انجام ندهید. این صدا خفه کن های تاکتیکی هستند که رایج ترین هستند. خاموش کننده های خانگی برای سلاح بهترین گزینه نیستند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *