خرابی اگزوز-دود اگزوز ماشین

کاتالیزور نسبت به تغییرات دما و ترکیبات موجود در گازهای خروجی حساس است. اتصال دهنده های فلکس برای جداسازی لرزش موتور به اجزای اگزوز شما و جلوگیری از ایجاد ترک در لوله های پایین ، هدرهای پشت گربه استفاده می شود و منیفولد توربو.اتصالات فلکس استنلس استیل که دارای روکش های متقاطع هستند و به افزایش جریان خروجی از داخل کمک می کننداتصال دهنده ، و جلوگیری از فشار بیش از حد عقب برای ایجاد.اینها تنها نوع اتصال دهنده های فلکس هستند که می توانند در برابر اگزوز زیاد قبل از توربو مقاومت کننددما ، به این معنی که شما می توانید از این اتصال دهنده های انعطاف پذیر در صورت نیاز به طراحی پیچیده هدر توربو برای جلوگیری از ترک هدر توربو استفاده کنید.

پین سیم پیچی شده سنسور چرخ که مستقیما بالای رینگ حلقه ای دورانی قرار داشته وبه توپی چرخ متصل است(در برخی خودروهااین سنسوربر روی دیفرانسیل قرار دارد)این پین به یک مگنت مغناطیسی که میدان الکتریکی در حول ان وبه سمت بیرونی رینگ ایجاد میکندمتصل شده است.هنگامی که رینگ شروع به دوران میکند پین در معرض عبور دندانه ها وفاصله ایجادشده پین در معرض عبور دندانه ها وفاصله ایجاد شده بین دندانه ها قرار دارد.

در یک سر این محصول سیم های بسیار نازک برنجی در هم تنیده ای هستند که منافذ بسیار ریزی جهت عبور هوا و روغن دارند. در این موارد باید دستورالعمل کارخانه سازنده شیر را در نظر داشت تا از برگشت فشار توسط اگزوز دارای کنترل جریان به داخل شیر و نیز سیستم جلوگیری شود.

صدا خفه کن های کله قندی باید به طور منظم بازرسی فنی شوند تا بر اثر رسوبات پر نشده و همچنین بایستی از باز نمودن مسیر تخلیه هوای فشرده از آنها اطمینان حاصل شود تا باعث به وجود آمدن جریان برگشتی در شیرها و سیستم نشوند .

در انتخاب اگزوزها باید دقت شود تا استاندارد ایمنی رعایت شود هر چند مقدار جریان عبوری از صدا خفه کن ها بیشتر باشد ،سر و صدای تولید شده نیز بیشتر خواهد بود . ب ـ ترمز دستي بايد بتواند وسيله نقليه را به هر صورتي كه بارگيري شده و يا مسافر حمل مينمايد، در شيب 16 درصد سربالايي و يا سرازيري در حال توقف نگهدارد.

اگر حالت Corsa و تعویض دنده به صورت دستی و از طریق پدل شیفتر را انتخاب کنید، کیفیت رانندگی بسیار تهاجمی میشود ولی هرچه باشد هیچ چیز نمیتواند جای خشم و تند مزاجی گارالدو را بگیرد. این مبدل ها انواع مختلفی دارند که واکنش های شیمیایی هرکدام از آن ها بسته به نوع موتورو سوخت مصرفی متفاوت است.

همچنین در موقع استارت کمی پدال گاز را فشار دهید تا هوای بیشتری به سیلندر وارد شده و بنزین سریع بخار شود و زمان کمتری برای استارت زدن صرف شود.

اما با وجود اگزوز با حفظ صدا تا 90 دسی بل می توان 22/5 لیتر در ثانیه از همان دهانه عبور هوای فشرده داشت در بعضی از مدارها جهت کنترل سرعت سیلندر ها از نوعی اگزوز که دارای کنترل جریان است استفاده میشود .

در صورت وجود نقص و کاستی در هر یک از این قسمت ها سرعت اتومبیل کاهش می یابد. قیمت نقش مهمی در انتخاب شما دارد، پس قبل از هر کاری میزان بودجه برای خرید موتور را مشخص کنید.

نامگذاری محصولات پژو با اعداد، وضعیت موتور و بدنه را نشان می دهد به شکلی که عدد اول کلاس بدنه و عدد دوم کلاس موتور است. به تازگی احساس میکنید که، رطوبت لباسها گرفته نمیشود و خشک کن لباسشویی ال جی کار نمیکند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *