خرابی اگزوز-دود اگزوز ماشین

یک خبر عالی برای شما داشته باشیم! این دوچرخه ابتکاری بوسیله یک تیم هلندی طرحی شده است.بر روی محور چرخ های این دوچرخه می توانید دو صفحه گرامافون بگذارید و با گذاشتن سوزن روی صفحه, موسیقی را از محفظه پشتی دوچرخه که شبیه به اگزوز بزرگی است ولی در اصل بلندگو است را با صدای بلند پخش کنید.

11. شاسی و لرزه گیر را کنترل کنید. در قدم اول اگزوز خود را بررسی کنید و هر عاملی باعث سر و صدا اگزوز می شود رفع کنید حتی با گذشت زمان اگزوز یا سوراخ می شود یا زنگ می زند که عاملی در ایجاد سر و صدا محسوب می شود و باید اقدام به عوض کردن اگزوز کنید.

هر کدام از کالاها نیاز است از جنبه های مختلف بررسی شوند ولی اگر با شرکتی کار کنید که قابل اعتماد و صادق باشد میتوانید برای خرید دیگر کالاها نیز به وی اعتماد نماییید .

وسایر این کار ها البته من بیشتر منظورم 405 هست اگر پراید رو میگید باید ببینید جایی نصب بکنید همون طرو که بالا گفتم جایی باشه که دودها تازه میخوان وارد منبع بشن وسرعت دارن! اما گاهی اوقات تعویض هوای که بصورت طبیعی از طریق در وپنجره ها صورت میگیرد کافی نیست و یا درزها وورودی های ساختمان به حدی بسته هستند و در ها و پنجره ها آنقدر کم باز و بسته می شوند که تعویض هوای طبیعی به ندرت اتفاق می افتد.

مثلا شیر فلکه ای ببندید روی همین بوشن و با کم کم باز کردنش ببینید کجا بهترین صدا رو میده! فکر کنم روی منبع پراید هم مشخص باشه جایی که براآمدگی باشه مثل مال 405روی پوسته منبع بر آمدگی هست که نشون میده دودها برخورد میکنن و برمیگردن!

برابوس 900 راکت براساس مرسدس AMG GLE 63S شکل گرفته است، اما به لطف افزایش حجم پیشرانه از 3982 به 4407 سی­سی و مواردی مثل تغییر ابعاد پیستون و توربوشارژر، نصب قطعات جدید همچون میل­لنگ، بروزرسانی پمپ سوخت­رسانی و نصب سیستم اگزوز از جنس فولاد ضدزنگ به همراه خروجی­هایی ساخته شده از فیبرکربن و تیتانیوم، اکنون 888 اسب­بخار قدرت و 1050 نیوتنمتر گشتاور در اختیار دارد.

بنلی اکنون در اختیار چینیها قرار دارد و محصولات آن هم در زمره موتورسیکلتهای چینی قرار میگیرند. را در اختیار مشتریان قرار دهند.

دوچرخه را غرش می دهد! نگران نباشید، ما آن را کوتاه خواهیم کرد. شگفت زده شوید که سوار شدن بر آن چقدر هیجان انگیز و سرگرم کننده است! اینجا نگاهی می اندازیم به چگونگی عملکرد منبع اگزوز و انواع آن.

ارتعاشات به طور کلی؟ این واکنش های شیميایی معمولا به طور ناخواسته به وجود مي آیند. با این تفاسیر، اگر از پشت به هوراکان نگاه کنید، میبینید که زیبایی دو چندانی دارد.

Bike به جای اگزوز چمن زن که بیشتر هنگام دوچرخه سواری احساس می کنیم. مزایای دوچرخه سواری بدون هیچ نکته منفی.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *