خرابی اگزوز-دود اگزوز ماشین

رنگ کاری: پس ازاتمام عملیات جوشکاری نوبت به رنگ زنی می رسد در این قسمت که توسط پرسنل پیمانکار صورت می گیرد، به وسیله قلم مو خط جوش ها را به رنگ نقره ای در می آورند تا همرنگ بقیه قسمت ها و قطعات اگزوز شود.

البته یادتان نرود یک موتور ۳.۸ لیتری قطعا خوش اشتها هم هست و اگر بخواهید خیلی زیاد گوش به صدای پیشرانه و اگزوز جنسیس فرا دهید کمی زود باید به پمپ بنزین مراجعه کنید!

جنسیس کوپه در بخش ترمز پکیج کاملی دارد و علاوه بر آن کنترل پایداری قابل اطمینانی هم دارد و در نهایت با ۵ ستاره ایمنی مهر تاییدی بر همه سخنان ما میزند.

مثلا سراتو کوپ ۱۵۰ اسبی یا جی تی ۸۶ با حدود ۲۰۰ اسب بخار رقبای این خودرو هستند! سواری خودرو اسپرت است و هندلینگ خودرو هم رضایت بخش است. موتور این خودرو هم چندان پرخرج نیست و قطعات آن هم به راحتی یافت می شوند و چندان گران نیستند.

در این حالت خودرو بیشتر از آنچه قدرت تولید می کند سوخت مصرف می کند، لذا اگر بوی سوخت را در دود اگزوز متوجه شدید یا قطرات مایع در آن دیدید بدانید که مصرفتان بالاست، حالا مشکل در کجاست و چگونه مشکل را رفع کنیم؟

بقیه اجزای سیستم اگزوز به سادگی نباید مقاومت در برابر گازها ایجاد کرده و تأثیر بدی روی نتیجه داشته باشند. منجید اگزوز پژو 405 نیز درست به مثابه هر نوع قطعه دیگری که از نوع لاستیک می باشد، دربردارنده عمر مفیدی است و پس از گذران مدتی نامشخص از آن ها ممکن است رفته رفته بر عمر آن ها کاسته شده و خشک و پاره شوند.

،. ،. استوک پژو 206 و 405 و بهترین قیمت،206قیمت لوازم استوک قیمت موتور پژو… دمای گازهای خروجی از موتور بنزینی حدود ۴۰۰-۳۰۰ درجه سانتی گراد است. معمولاً بیشترین زمان و هزینه تعمیر مربوط به همین قسمت است چون در اکثر موارد نیاز به تعمیر اساسی موتور وجود دارد.

البته جنسیس کوچه در بازار ایران با دو مدل ترمز قابل خرید است که نسخه ترمز برمبو عملکرد ترمزگیری بی نظیری دارد هرچند که هزینه تعویض و خرید آن چندین برابر مدل معمولی است.

خوشبختانه این مشکل هزینه زیادی ندارد. در خودروهای اسپرت و تیونینگ (تقویت) شده بسیار پرقدرت این پدیده بسیار طرفدار دارد و از اجزای جدانشدنی نمایش ها و همایش های خودرویی دنیا است. جنسیس کوپه و یا به طور کلی خودروهای جوان پسند که معمولا مالکینی جوان و اهل هیجان داشته اند معمولا نمونه سالمشان کم پیدا می شود.

فلزات پلاتین، پالادیوم و رودیوم از جمله فلزات مهم و کاربردی در تمام صنایع هستند که در صورت بازیافت صحیح کاتالیزور ضایعاتی انواع خودروها می توانیم آنها را دوباره استخراج کنیم. جنسیس کوپه مجهز به ایربگ راننده، سرنشین جلو و پرده ای است و مجموعا با ۶ ایربگ در ۱۰ نقطه جان سرنشینان را حفظ می کند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *