خرابی اگزوز-دود اگزوز ماشین

البته با برداشتن این قطعه شاید شتاب خودرو افزایش پیدا کند ولی همزمان افزایش مصرف سوخت و افزایش آلایندگی را در پی خواهد داشت. برای افزایش سرعت موتور سیکلت ۱۲۵ باید کمی مهارت در مکانیکی این نوع از موتور سیکلت داشته باشید.

اما باید بدانید که این تفکر اشتباه است و کاملا معکوس عمل می­ کند، به این صورت که خودرو در روزهای اول شتاب می­ گیرد اما با مرور زمان و آسیب دیدن موتور ماشین، از شتاب آن کاسته می­ شود.

اما درپاسخ بهبخش پایانی سوال شما باید گفت تولید دود سیاه آن هم در برخی مواقع سه علت عمده دارد: 1- اگر شمعهای موتور معیوب شود و رسوب بگیرد، در زمان روشن شدن موتور و گاز دادن بهخودرو، بهمدتزمان بسیار کوتاهی، دود سیاهی از اگزوز خودرو خارج میشود که نشاندهنده رسیدن موعد تعویض شمعهای موتور است.

در حال حاضر روغن موتور پارانوکس در 7 نسخه تولید و عرضه میشود که هر کدام سطح کیفی و ویژگیهای متفاوتی از یکدیگر دارند. از سوی دیگر، کارخانهها و اگزوز خودروها بهعنوان اصلیترین منبع تولید گاز دیاکسید کربن و آلودگی هوا شناخته میشوند.

همچنین از موارد قابل توجه داخل کابین این خودرو می توان به صندلی های اسپرت ریکارو و رول کیج حرفه ای واتسون اشاره کرد. کابین و تجهیزات داخلی دست ساز، چرم قهوه ای سوخته، رول بار آلومینویمی براق در کنار الیاف کربن به رنگ مات، همگی نشان از موستانگی کلاسیک دارد.

او به این نتیجه رسید القای بار بر اساس جریان بالای بار الکتریکی می تواند که توسط حرکت رسانای الکتریکی مانند سیمی که شامل بار الکتریکی در میدان مغناطیسی است انجام شود. اگر نگاهی به عقب موستانگ توچی هات رودز بیاندازیم اقلامی مانند کیت اگزوز بورلا، باله و دفیوزر آلومنیومی نیز خودنمایی میکنند.

البته تمام فشار و گرما این موتور جهنمی توسط قطعات قدرمتند میشیموتو مانند رادیاتور، سیستم خنک کننده گیربکس و روغن مهار می شود. البته اگر از آن به عنوان بازآفرینی موستانگ دهه ۸۰ یاد میشد قطعا هیجان زده تر میشدیم.

اگر شما هم طرفدار موستانگ های وحشی فورد هستید با ما همراه شوید. صندلی های چرم رکارو سپرهای جلو و عقب جدید، باله عقب، بامپر و ضربه گیر، تنها بخشی از کاستومایز موستانگ ایر دیزاین است. رینگ های ۲۰ اینچی استاکاتو، ارتفاع بسیار کم، رنگ آمیزی جت بلک داخلی، همچنین باله عقب فیبرکربنی، از کلیدی ترین تغییرات ظاهری این خودرو است.

شاید رنگ سبز به همراه رینگ های طلایی کمی ناامید کننده باشد، اما کیت بدنه عریض تریاتلت جلوه زیبایی به خودرو گروه راش بخشیده است.

هرچند نام این کراساوور جدید از مدل H6 گرفته شده اما طراحی این دو خودرو کاملاً باهم متفاوت بوده و در ساختار کلی هیچ اشتراکی ندارند. شايد شما هم به طور غير منتظره با دودهای رنگی كه از اگزوز خودرو خارج میشود رو به رو شده باشيد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *