خرابی اگزوز-دود اگزوز ماشین

بر روی بدنه موتور سنسوری تحت عنوان ( knock sensor ) تعبیه گردیده که این سنسور بصورت سیم پیچ القایی عمل می کند و هنگامی که بدنه موتور دارای ارتعاشات غیر معقولی می گردد جریان الکتریکی توسط حرکت یک اهن ربا در درون این سیم پیچ بوجود می اید.

در این تیونینگ کیت بدنه کاملی در تمامی قسمت ها نصب شده که البته این کیت از خودروی مرسدس بنز GLE نسخه AMG گرفته شده است. 49 ـ خط ويژه: مسيري است كه به وسيله خطكشي با رنگ متفاوت از خطوط ديگر و يا علايم و يا موانعي از بقيه مسيرها مشخص گرديده و براي عبور و مرور يك يا چند نوع وسيله نقليه اختصاص دارد.

به عنوان مثال، برخی از مدلها میتوانند چند نوع حجم هوای خروجی را برای رانندگان به ارمغان آورند در حالی که برخی دیگر تنها میتوانند یک یا دو نوع حجم هوا ایجاد کنند.

پائین بودن اکتان بنزین سبب بروز ایراد در اوانس شده و پدیده اشتعال زودهنگام را سبب می گردد. ظرفیت موتور: موتور این خودرو در گنجایشهای متفاوتی ( ۱۴۰۰و ۱۶۰۰ و ۲۰۰۰) تولید می شود البته تولید موتور با گنجایش ۲۰۰۰ برای ایران در نظر گرفته نشده و این مدل در ایران تولید نمی گردد.

ماده 46 ـ ستادهاي معاينه فني و مراكز معاينه فني مجاز به منظور تشخيص اصالت خودرو در هنگام معاينه فني ضمن هماهنگي با راهنمايي و رانندگي از كارشناسان واجد شرايط استفاده مينمايند. وی خاطرنشان کرد: با برداشتن این کاتالیست کانورتور ضمن احتراق ناقصی که در موتور به وجود میآورد، گازهای سمی نیز از اگزوز خودرو بدون هیچ فیلتری خارج شده که این امر آثار بسیار زیانباری برای محیط زیست دارد.

شرکت مهیا اگزوز در سال۱۳۸۶ بصورت انفرادی و در غالب اگزوز عبدالهی تاسیس و همزمان با توسعه خدمات اگزوز انواع خودرو تبدیل به شرکت مهیا اگزوز خراسان گردیده است.

در نتیجه این زمان ممکن است کمی طولانی باشد. اما پیش از هرچیزی بهتر است بدانید که اگزوز فقط یک لوله فلزی فیلتر دار نیست و خود از چندین قسمت تشکیل شده است.

هنگامی که دور موتور بالای ۴۰۰۰ RPM باشد چندین بار به مدت بیش از ۵ ثانیه کاهش سرعت دهید. در خصوص نحوه پیدا کردن عیوب گیربکس اتوماتیک بهترین روش استفاده از دستگاه DIAG2000 می باشد و در واقع به جز این روش راه دیگری وجود ندارد.

خودروی پژو ۲۰۶ دارای یک سیستمی بنام IMMOBILEZER می باشد. همانطور که قبلاً ذکر شد ، بیشتر مبدل های کاتالیزوری عمری به اندازه طول عمر یک وسیله نقلیه دارند اما در بعضی موارد، این قطعات دچار مشکل شده و نیاز به تعویض دارد.

سعی کنید در هنگام تجدید حافظه خودرو تک سرنشین باشد و در یک سطح کفی قرار بگیرید. در این حالت سعی کنید سرعت خودرو را در تمامی حالات اعم از دور آرام و فول گاز به این حالت برسانید و به ویژه در دورهای ۲۵۰۰ الی ۳۵۰۰ حرکت نمایید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *