خرابی اگزوز-دود اگزوز ماشین

البته ، شما می توانید استفاده کنید و Sprinkled لکه باید به مدت هفت روز باقی مانده ، و سپس دوباره بشویید.

شما می توانید با استفاده از یک موتور مجدد، یا بازگرداندن نیروگاه فعلی خود را با کیت بازسازی موتور، انتخاب کنید.موتورهای بازسازی شده راحت هستند، اما اگر مهارت، زمان و ابزار داشته باشید، می توانید موتور را که برای پول نقد کمتری دارید بازسازی کنید.

اگر این مسئله به خلاص شدن از شر بوی نامطبوع کمک نکرد ، می توانید به روش های دیگری متوسل شوید. برای این منظور می توانید از قهوه معمولی زمینی استفاده کنید. این اتفاق که در بیرون از محفظه احتراق رخ میدهد، به خاطر برهم خوردن نسبت هوا و سوخت بوده که معمولا در اثر برهمخوردن این نسبت، انفجار درون سیلندر رخ نمیدهد و اصطلاحا misfire روی داده و این حجم نسوخته از هوا و سوخت وارد مسیر اگزوز میشود و در نهایت داغ بودن مسیر خروج دود باعث ایجاد انفجار شده و بکفایر رخ میدهد.

و اغلب، بوی بنزین نشان دهنده نشت سوخت است که رخ داده است و همه چیز را به عنوان غیر ممکن است. اگر پس از بررسی جزئیات وسیله نقلیه و از بین بردن تمام نقص ها ، هنوز بوی بنزین در محفظه مسافر بوجود می آید ، پس ارزش بررسی همه فرشها ، صندوق عقب و صندلی های لکه های سوخت را دارد.

در بسیاری از موتور ها شیارهایی روی کارتل و بدنه موتور در جهت موازی با طول اتومبیل طراحی شده که مقدار قابل توجهی از حرارت موتور را به هوای عبوری انتقال میدهند.

از جمله مشکلاتی که می توان در هنگام نبودن خودرو ایجاد می شود می توان به صدا های بلند و ناخوشایندی اشاره کرد که در هنگام حرکت موتور ایجاد می شود که این صدا حتی هنگام حرک با سرعت کم نیز حس می شود و باعث نارضایتی در راننده و بقیه ی سزنشینان خودرو می شود .

این مورد به طور مداوم تحت تأثیر بخار سوخت قرار می گیرد. شیلنگ ها به نازل ها وصل می شوند و با کمک آنها بخار سوخت به یک مخزن جاذب ویژه منتقل می شود. در کارخانه بازیافت ضایعات آهن، این ضایعات خواص شیمیایی و فیزیکی آن ها مورد تست قرار می گیرد.

چرا هر سری این دخترهی گربه صفت نزدیکم میشه از هم پاشیده میشم؟ ماده 215 ـ پيادگان موظفند كه: الف ـ در محلهايي كه پيادهرو وجود دارد از سطح سوارهرو استفاده نكنند. استفاده از کالای گران قیمت ضروری نیست. چگونه می توان از بوی بد خلاص شد؟

این محصول حاوی تعداد زیادی روغن است که بوی دیگر را جذب می کند. در این حالت ممکن است لوله های پلاستیکی شکسته شوند. در نتیجه ، سفتی شکسته می شود ، در نتیجه بوتی سوخت در کابین بوجود می آید.

سطح روغن پیشرانه بایستی همواره در یک بازه مشخص که توسط شاخص (گیج) روغن قابل رویت است، قرار داشته باشد. ایکاش امشب اوستا بتونه عشق من و از زحمتی که برای رویایی کردن تولدش کشیدم رو بخونه! سیم پیچ ثانویه به واحدهایی که به عنوان یکسوکننده چرخشی شناخته شده اند وصل هستند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *