خرابی اگزوز-دود اگزوز ماشین

موج صوتی دوباره مجبور می شود فضای باریک را به داخل محفظه آزاد رها کند و همانطور که گفته می شود بر روی هوا در رزوناتور فشار می آورد و ارتعاشات هوا را ایجاد می کند. با این وجود در صورت یافتن مسیر مناسب، اینبار قدرت پیشرانه است که نقش اصلی در نمایش لذت و هیجان را بر عهده میگیرد.

این مسائل مشکلات بسیار جدی هستند که در صورت اهمیت داده نشدن میتوانند باعث ایجاد مشکلات بزرگتری شوند که تعمیر آنها بسیار پرهزینهتر است. البته، بخش زیرین خودرو همواره در معرض ضربه و رطوبت بالا نیز هست و در صورتی که مافلر شما از جنس درستی نباشد، خیلی زود خراب شده و مشکلات بیشتری خواهد ساخت.

گازهای اگزوز یکی از آنها است که در این بخش آن را بررسی خواهیم کرد. البته در تعداد معدودی از موتورهای چند سیلندره که با دورهای بالا کار میکند میل لنگ را با استفاده از روش ریخته گری میسازند که در مواد آن نسبتا مقادیر زیادی از کربن و مس را بکار میبرند.

علیرغم این واقعیت که اصل عملکرد برای همه صدا خفه کن های VAZ کلاسیک و مدلهای بعدی یکسان است ، آنها هنوز دارای ویژگی های متمایز طراحی هستند.

به عنوان مثال ، دستگاه صدا خفه کن در VAZ 2101 را در نظر بگیرید. هرچه قسمت بیشتری از موج در محفظه اول باقی بماند ، تضعیف موج بیشتر اتفاق می افتد.

اما جزء اصلی موج صوتی بیشتر حرکت کرده و وارد تشدید هلمهولتز می شود. این یک موج صوتی به عقب ایجاد می کند که فرکانس مشابهی با نسخه اصلی دارد. در آنجا ، دوباره ، صدا به دلیل اصطکاک در برابر هوا از بین می رود و فقط پس از آن موج ضعیف وارد لوله خروجی می شود و از آنجا به خارج.

بخشی از امواج باقی مانده در محفظه دوم به لوله دیگری می افتد و به اتاق سوم منتقل می شود.

در زیر آنالیز آزمایش XRF که از یک نمونه کاتالیست کانورتور گرفته شده است را مشاهده می کنید. مورد بعدي فراخوان ايربگ شاگرد سمند هاي مدل ٩٢ دو ايربگ بود که خود ايران خودرو تماس گرفت و با تعيين وقت قبلي گفتند که با نمايندگي گفته شده مراجعه کنيد که اين مورد هم با تعويض قاب دور ايربگ و يه مورد ديگه که به خاطر ندارم مشکل برطرف شد.

فروش عمده و پخش لوازم جانبی خودرو اگزوز , منبع اگزوز , سر اگزوز , کاتالیزور به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.

لطفا قیمت خاک انواع خودروی ایران خودرو رو میخواستم .خودم جم میکنممهدی شاملو در پاسخ میگه :1500 میخرمامیر وارسته در پاسخ میگه :من 16000000 میخرم ریالحسین حسینی در پاسخ میگه :سلام 1900 خریدارم۲۵ آبان ۹۹منوچهر محمودی :سلام خاکه کاتالیزر و کاتالیزر کامل 206تیپ پنج و پراید بفروش میرسد با شماره تماس بگیرینمهدی شاملو در پاسخ میگه :1500 میخرممحمود صاوق زاده در پاسخ میگه :خاک کیلو 1800 میخرم شماره تماس ۲۷ شهریور ۹۹امین بهرامی :سلام تعدادی کاتالیز پژو و نیسان سنسور دار و خاک موجود هست به بالاترین قیمت هرکی خواست بفروش میرهعلی گل محمدی در پاسخ میگه :سلام خرید دارم فردا پیام بده قیمت بالا میزنم ۲۳ شهریور ۹۹مجید وجدانی مشهد مجید وحدانی :من مشهد هستم خاک دارم فعلا کمه زیر 10 کیلو کسی خواست این تلفن منه قیمت بده۱۷ شهریور ۹۹کیوان صحراگرد :اقایون سلام من هرماه حدود 150 کیلو خاک وتعداد زیادی کاتالیزور دارم خریدار واقعی تماس بگیرن احمد اقبالیون در پاسخ میگه :کدوم شهر هستید؟

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *