خرابی اگزوز-دود اگزوز ماشین

علاوه بر این ، دارای دو دسته (یکی در هر انتهای آن) است که حمل آن را با یک یا هر دو دست آسان می کند.تنها نکته منفی که به آن اشاره کردم این است که گیره زمین کمی شل است.

اگر برای استفاده تجاری به یک جوشکار قابل اعتماد نیاز دارید ، این یکی از واحدهایی است که باید در نظر بگیرید.در مرحله اول ، دستگاه به خوبی جوش می دهد.

این طیف بسیار گسترده ای است و به شما امکان می دهد روی فلزات مختلف با ضخامت های مختلف کار کنید.سه سوئیچ به شما امکان می دهد بین AC/DC تعویض کنید ، بین جوشکاری TIG و چوب جابجا شوید و دستگاه را روشن/خاموش کنید.من اشاره کردم که استفاده از کنترل های دستگاه آسان است.

اما وقتی 6 دقیقه وقت دارید ، می توانید کار خود را به طور مlyثر و سریع انجام دهید.به همین دلیل بسیاری از متخصصان از آن در این زمینه استفاده می کنند.اگر می خواهید جوشکاری حرفه ای انجام دهید ، به واحدی نیاز دارید که بتواند جدا از 220/110 ولت با 115 ولت کار کند.چرا؟

با ورود خودرو های تویوتا به ایران ، نیاز به تامین قطعات و پشتیبانی از این خودرو ها در ایران روز به روز بیشتر شد.

در واقع باید بگوییم مشتریان تویوتا FJ کروزر، آن دسته از مشتریان جوانی هستند که علاوه بر قابلیتهای آفرود، توانایی جذب نگاهها را هم داشته باشد و از این حیث، مشکلی هم برای پرداخت چند صد میلیون تومان پول ندارند.

15. نشت آب از اطراف سیلندر حاصل از ترک ایجاد شده روی آن که این مورد هم می تواند علت کم کردن آب رادیاتور ماشین باشد. 1190 دارای یک پیشرانه 2 سیلندر است که با حجم 1190 سی سی می تواند 173 اسب بخار نیرو در دور 10 هزار و 250 تولید کند.

اين منطقه كوهستاني و كوهپايهاي با ارتفاع زياد از سطح دريا و منطقهاي بسيار سرد بود و با اين كه عمليات حدود 18 شهريور انجام ميشد، آب يخ ميبست.

3- پیج هوا هر جایی هست دورش روی بدنه کاربراتور یک خط بموازات شیارش با ماژیک مارکر یا با پیچ گوشتی دوسو یه خراش میدیم تا اون خراش رو بعنوان درجه و مبنا قرار بدیم ( نترس قیمت موتور اینجور نمیاد پایین ) از اون درجه ما یا باید به سمت راست ( ساعت گرد) یا چپ ( پا گرد ) بچرخونیم.

شما می توانید هر چیزی را از فولاد تا آلومینیوم جوش دهید.اگر در حال جوشکاری فولاد هستید ، می توانید با ضخامت هایی از 18 سنج تا 3/8 اینچ کار کنید.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *