خرابی اگزوز-دود اگزوز ماشین

در حالی که تولید گازهای گلخانهای شامل مواد شیمیایی بی ضرر مانند اکسیژن، نیتروژن و آب است اما ممکن است آلایندههای خطرناک دیگری نیز وجود داشته باشد.

تیونینگ درب ها ممکن است در دو زاویه متفاوت صورت گیرد. سپرهای عقب و جلو می تواند متناسب با همان حجم و فضا به حالت های متفاوتی تغیر پیدا کند که این نوع تغیر بستگی به تغییرات قبلی در تیونینگ خودروی شما دارد.

البته تیونینگ چراغ ها فقط به چراغ های جلو ختم نمی شود و چراغ های عقب نیز از این مورد استثنا نیستند و معمولا موقع تیون کردن چراغ ها، تمامی چراغ ها باید با هم تیون شوند تا یک دستی در چراغ ها حفظ شود و موجب دوگانگی در جلو و عقب خودرو نباشیم.

منبع اگزوز در صورت خرابی و عدم تعویض به موقع آن، احتمال آسیب رساندن به موتور و دیگر نقاط خودرو را دارد.

چراغ های یک خودرو در واقع بخش مهمی از فیس و صورت خودرو می باشند. اگرچه ایدهی تولید یک موتورسیکلت ۸ سیلندر جذاب به نظر میرسد اما بدنهی این موتورسیکلت خیلی زشت است. بسیاری از خودروهای حرفه ای خود به صورت پیش فرض، این تغییر و دوگانگی رنگ را بر روی ظاهر خود دارند.

بسیاری از خودروهای داخلی و حتی خارجی موجود در ایران، این آپشن سان روف را بر روی سقف خود ندارند و به همین منظور بعضی از علاقه مندان به سان روف، آن را به صورت دستی ایجاد می کنند که البته این کار را به متخصصین این کار می سپارند.

هرچقدر جرقه بزرگتر باشد سوخت واردشده به محفظه سیلندر کاملتر دچار انفجار میشود. دود آبی یا خاکستری نشانگر روغن در سیستم احتراق خودرو است و دود سیاه نشانگر نرسیدن هوا به محفظه احتراق و انجام نشدن عمل احتراق است.

که این مورد به صورت برچسب سیاه معمولا و بیشتر بر روی خودروهای سفید انجام می گیرد. این مشکل بیشتر در تابستان پیش می آید؛ برای همین بهتر است نکات مهم نگهداری خودرو در فصل گرم را بدانید.

در حقیقت تمام خودروهای تولید شده به صورت حرفه ای و لوکس طراحی و تولید نمی شوند و خودروسازان، خودروهای معمولی را برای استفاده معمول روزانه و برای سایر سلیقه های عام ساده تولید می کنند که بعضی از افراد علاقه مند به خودرو تمایل دارند که خودروی خود را از آن چیزی که هست، بیشتر ارتقا داده و بخش فنی و موتور آن را نیز تقویت کنند.

در بسیاری از خودروهای شاسی بلند ممکن است به جای تعویض سپر از سپرهای ثانویه که ممکن است به صورت لوله های استیل فلزی باشند در جلوی سپر اصلی استفاده شود.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *