جاسازی مواد مخدر در اگزوز ماشین

در مدل پشت ماشین یا صندوقی، بسته به وجود قطعات متحرک یا ثابت بودن، برای بار اول ممکن است نیاز به زمان بیشتری داشته باشید.

توجه داشته باشید که به صورت کلی، بهتر است این باربند روی شیشه نصب نشود. این مدل متاسفانه هنوز در ایران وجود ندارد اما در خارج از کشور، روی اتوبوس ها نیز دوچرخه بند نصب می شود تا اگر دوست دارید دوچرخه خود را به سفر ببرید، برای سفر از اتوبوس استفاده کرده و بدون نیاز به هزینه خرید باربند دوچرخه، از دوچرخه بند اتوبوس استفاده کنید.

واشر سرسیلندر که بین سرسیلندر و بلوک موتور نصب شده فشار سیلندر در موتور را در بهترین حالت حفظ میکند.انواع واشر سرسیلندر ها یک زینگ ویژه آب بندی دارند که برای همین کار استفاده میشود.

فشارسنج میزان فشار گازهایی را که از اگزوز خارج میشوند اندازه میگیرد. فن سانتریفیوژ برای حجم کم هوادهی و فشار استاتیکی بالا مورد استفاده قرار می گیرد.

خب برای ساختن بک فایر اولین چیزی که باید بدونی اینه که قدرت ماشینت در چه حده ! فراموش نکنید که اگزوز یک قطعه مصرفی است و عمر آن چیزی در حدود ۸۰ تا ۱۵۰ هزار کیلومتر میباشد که از نظر زمانی چیزی در حدود پنج سال است.

روش های بستن دوچرخه بند بسته به انواعش متفاوت و ساده است ولی از آنجایی نوع متصل به صندوق ماشین و سقفی در ایران پر طرفدار تر هستند، آن ها را توضیح می دهیم.

همینطور پیشنهاد می دهیم مطلب روش های جلوگیری از خالی شدن و خابیدن باتری ماشین را هم مطالعه نمایید تا در سفر یا مکان هایی که برای تفریح می روید دچار چنین مشکلاتی نشوید. در تیونینگ صندلی ممکن است شما به یک روکش صندلی بسنده کنید و ممکن است پا از این فراتر بگذارید و کلا اقدام به تعویض کل صندلی کنید و یک صندلی با ویژگی ها و مشخصات فوق را برای خود انتخاب کنید که حتی پشت کلاهک آن نیز به صورت فابریک دارای مانیتور باشد.

برای آشنایی بیشتر با این روش ویدیوی زیر مشاهده کنید و برای نصب بهتر، مطالعه سایر نکات و موارد ذکر شده را فراموش نکنید. در این مدل می توان دوچرخه را با لاستیک قرار داد که برای ایمنی بیشتر بهتر است لاستیک ها درآورده شوند.

ارائه فاکتور مربوطه همراه با فرم اضطراری نسخه پیمانکار به تدارکات توسط تحویل دهنده قطعه به انبار. معمولا دوچرخه بند ها میله هایی دارند که به وسیله پد نرمی پوشیده شده اند و روی درب صندوق و سپر قرار داده می شوند و شما باید قطعات تنظیم شونده را به شکل حالت بدنه ماشین تنظیم کنید تا به خوبی روی بدنه ماشین جای بگیرند.

پس از مونتاژ دوچرخه بند، به وسیله تسمه های جانبی آن را روی ماشین در قسمت کناره های درب صندوق محکم کنید. از اتصال درست تسمه ها اطمینان حاصل کنید. فقط کافیست دوچرخه بند را روی درب صندوق ماشین قرار داده و آن را با تسمه های به اطراف درب صندوق در جای خود محکم کنید.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *