جاسازی مواد مخدر در اگزوز ماشین

در مقابل هم خودرو بی ام دبلیو سری ۴ به دلیل داشتن چراغ های جلو و عقب شیک، وجود چین و چروک در جلو پنجره، رینگ های لوکس و طراحی خشن تر بسیار خوش درخشیده است. در مقابل، داشبورد، فرمان، سیستم صوتی، کابین و صندلی های بی ام دبلیو سری ۴ نیز هم از نظر کیفیت و هم از نظر زیبایی، در رتبه ی بالایی قرار گرفته است.

در بازار “فروش منبع اگزوز پراید” ممکن است با برند ها، قیمت ها و کیفیت های متفاوتی رو به رو شده و برای خرید دچار سردرگمی شوید. تولید اکسید های نیتروژن نسبت زیادی با بار موتور بخصوص ترکیب سوخت و هوای آن بخصوص اگر این نسبت در حدپائین استاکیومتری باشد دارد و این نکته اهمیت ترکیب سوخت و هوارا بخصوص نزدیکی آن به نقطه ایده آل استوکیومتری می رساند چون در این حالت تصاعد گازهای مضر به حداقل می رسد .

همانطور که میدانید قطعه ضروری در هر خودرو و هر وسایل نقلیه که وظیفه دارد گازهایی را که از سوختن مواد داخل موتور بر خودرو بیرون می فرستد اگزوز نامیده می شود اما اگزوز وظیفه محدود دارد که به انتقال گازهای حاصل از احتراق و همچنین واکنش های شیمیایی در داخل موتور به بیرون ماشین نیست بلکه در بین این وظیفه کاهش آلایندگی دود و همچنین کم کردن صدای خودرو رونیز بر عهده دارد حال می خواهیم که از اجزای اگزوز پراید با هم صحبت کنیم.

این ماشین کوپه که بیشتر جوانان خواهان آن هستند، دارای سقف تاشو شیکی می باشد. البته فضای کابین این خودرو چ برای افراد با قد بیشتر از ۱۸۵ سانتی متر مناسب نیست.

و همه قشر افراد به ویژه جوانان را جذب خود کرده است. اگزوزفن هایی که در محیط خانه هستند یکی از ساده ترین اگزوزفن های موجود در بازار هستند البته اگزوزفن های صنعتی هم در بازار وجود دارد که طبیعتا باید قدرت توان موتور آن ها از قدرت توان موتور اگزوزفن های خانگی بسیار بالا تر باشد تا بتواند هوای محیط های صنعتی مثل کارخانه یا کارگاه های بزرگ را تهویه کند و سپس پس از انجام عمل تهویه و فیلتراسیون به داخل محیط برگرداند.

در حالت استاندارد صندلیهای برقی لوتوس امیرا در چهار جهت قابل تنظیم هستند، در صورت علاقه مشتریان میتوانند آپشن صندلیهای برقی ۱۲ جهته را برای این خودروی اسپرت سفارش دهند.

مشکل در سیستم جرقه زنی، گرفتگی فیلتر بنزین، شمع های کثیف یا فرسوده، وایر شمع های آسیب دیده و یا کاتالیزور اگزوز خراب، عامل اصلی ایجاد این صدا در خودرو میباشد.

این خودرو مناسب خانواده های ۴ نفره و حداکثر ۵ نفره می باشد. در خودرو جنسیس g80 2018 صندلی های لاکچری چرمی، پوشش سقف میکروفایبر مشکی رنگ، صفحه نمایش بزرگ ۹٫۲ اینچی لمسی رنگی، سیستم صوتی حرفه ای با استفاده از ۱۷ بلندگوی مجزا نیز به کار رفته است و پدال های آلومینیومی، فرمان اسپرت و چیدمان المان های دیگر، به جذابیت این خودرو افزوده است.

این محبوبیت در خودرو جنسیس G80 Sport 2018 به دلیل داشتن ظاهری اسپرت با طراحی بسیار فوق العاده می باشد. جایگاه راننده بسیار دست و دل باز طراحی شده و بنده با قد ۱۸۶ سانتی متر به راحتی درون این خودرو جای گرفتم.

به طور کلی هر دو خودرو داری طراحی داخلی اسپرت و شیکی می باشند. در این قسمت از مقاله به مقایسه جنسیس g80 2018 و بی ام دبلیو سری ۴ از نظر طراحی داخلی می پردازیم.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.